Samsung Note 8 / Uwaga 9 / Uwaga 10 utrzymuje wyłączenie – Rozwiązany

Myślę, że byłeś tak szczęśliwy, gdy masz Samsung Galaxy Note 8, Note 9 lub Note 10, ale nagle urządzenie zaczęło się potykać. Wiem, że to postawiło pana w bardzo niepokojącym stanie. To może być naprawdę duże obciążenie dla Ciebie teraz, ponieważ wiesz, że urządzenie może wyłączyć w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Gdy zauważysz, że urządzenie Samsung Galaxy Note potyka się i zaczyna wszystko od nowa z logo Samsung bez inicjowania go, następujące opcjonalne rozwiązanie może naprawić i zapisać urządzenie.

Możesz skonsultować się z technikiem Samsung, aby go naprawić lub całkowicie go wymienić. Jeśli jednak Samsung Galaxy Note 8, Note 9 lub Note 10 nadal jest objęty gwarancją, której użyłeś do zakupu. To może zaoszczędzić dużo pieniędzy. Co więcej, możesz przejść do witryny Samsung i zapytać, czy Samsung Galaxy Note 8, Uwaga 9 i Uwaga 10 mają ten problem z wyłączeniem.

Niektóre inne czynniki są w stanie spowodować wyłączenie Samsung Galaxy Note 8, Note 9 i Note 10. Może się okazać, że bateria urządzenia ma problem, więc nie spełnia wymaganej wydajności urządzenia. Może to być również, że urządzenie ma nową zainstalowaną aplikację, która sprawia, że urządzenie, aby wyłączyć się lub nawet firmware może wywołać urządzenie do awarii. Poniżej znajdują się dwa kluczowe sposoby, aby zatrzymać Samsung Galaxy Note 8, Uwaga 9 i Uwaga 10, które ciągle się restartują.

 

Aplikacja jest odpowiedzialna za nagłe ponowne uruchomienie.

Jeśli peradventure to zainstalowana aplikacja, która powoduje, że Samsung Galaxy Note 8, Uwaga 9 i Uwaga 10 być wyłączone. Pewnym sposobem na pozbycie się zainstalowanej aplikacji jest tryb awaryjny. Jest to metoda, która umożliwia uzyskanie dostępu do urządzenia i bezpieczne odinstalowanie tej konkretnej aplikacji i usunięcie błędów powodujących problem. To powinno zatrzymać problem ponownego uruchomienia. Aby wykonać ten proces, po prostu wykonaj ten proces poniżej.

 

Wyłącz urządzenie Samsung Galaxy Note 8, Note 9 lub Note 10.
Naciśnij przycisk włączania/wyłączania zasilania, aby ponownie uruchomić urządzenie.
Natychmiast urządzenie włącza się i wyświetla logo Start Samsung, przytrzymaj przycisk cichszy głośności.
Trzymaj go wciśniętym, aż telefon zakończy ponowne uruchomienie
Po pomyślnym załadowaniu na ekranie pojawi się komunikat “Tryb awaryjny”.

System operacyjny Android powoduje, że Samsung Note 8, Uwaga 9 lub Uwaga 10 do ponownego uruchamiania

 

Innym sposobem na zatrzymanie wyłączenia Samsung Galaxy Note 8, Note 9 lub Note 10 jest przywrócenie ustawień fabrycznych. Samsung Galaxy Note 8, Uwaga 9 lub Uwaga 10 może zacząć mieć problem z ponownym uruchomieniem, jeśli w urządzeniu telefonicznym zostanie zainstalowana nowa aktualizacja oprogramowania układowego.

Szybkie przywrócenie ustawień fabrycznych powinno być w stanie rozwiązać ten problem. Jeśli jednak musisz mieć urządzenie do przywrócenia ustawień fabrycznych, należy przygotować się do utworzenia kopii zapasowej pliku urządzenia, ponieważ na koniec dnia wszystko w urządzeniu telefonicznym zostanie całkowicie wymazane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *