Kalibruj automatyczną jasność na Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ Plus

Czy wiesz, że Samsung Galaxy S8 ma funkcję automatycznej jasności dla swojego wyświetlacza? Po włączeniu funkcji automatycznej jasności urządzenie zmieni jasność ekranu w zależności od tego, w jakim środowisku się znajduje. Na przykład, jeśli jesteś w środku, ekran zostanie automatycznie wygaszony. Jeśli wyjdziesz na zewnątrz w słońce, wyświetlacz Galaxy S8 automatycznie zwiększy jego jasność.

Jeśli stale poruszasz się między różnymi środowiskami, funkcja automatycznej jasności jest jednym z najprostszych sposobów na utrzymanie wyświetlacza Galaxy S8 wystarczająco jasnego, aby można go było zobaczyć, nie będąc zbyt jasnym, gdy jesteś w ciemniejszym otoczeniu. Podczas gdy funkcja automatycznej jasności zwykle działa dobrze, czasami funkcja musi być ponownie skalibrowana, aby działała wydajniej.

Jeśli zauważysz, że wyświetlacz nie jest przyciemniony, kiedy powinien być, lub nie zapala się wystarczająco na zewnątrz, musisz wykonać poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak skalibrować automatyczną jasność w Galaxy S8.

 

Kalibruj automatyczną jasność na Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8 + Plus:

Z włączoną automatyczną jasnością, taśma Galaxy S8 i pokrycie dwóch czujników, które są po lewej i po prawej stronie słuchawki.
To skłoni urządzenie do myślenia, że jesteś w czarnym pokoju.
Następnie wyłącz funkcję automatycznej jasności, obniżając pasek stanu i przesuwając pasek jasności w lewo. Upewnij się, że nadal zakrywasz czujniki!
Następnie szybko aktywuj funkcję automatycznej jasności, a następnie wyłącz ją ponownie. Zakryj czujniki.
Następnie zabierz swój Galaxy S8 do jasnej lampy lub światła. Przestań zakrywać czujniki światła.
Umieść jasność urządzenia na maksymalnym ustawieniu, a następnie włącz funkcję automatycznej jasności.
Twój Galaxy S8 będzie teraz miał automatyczne czujniki jasności ponownie skalibrowane, dzięki czemu działają wydajniej w ciemnym świetle, jasnym świetle i wszystkim pomiędzy.

 

Po wykonać powyższe kroki, powinieneś wiedzieć, jak skalibrować automatyczną jasność w Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *