Jak zresetować hasło w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus po wyłączeniu blokady

Często zapomina się hasło do smartfonu Samsung Galaxy, który będzie musiał zresetować hasło telefonu, aby uzyskać dostęp. Podczas gdy większość rozwiązań dotyczących resetowania zapomnianego hasła będzie wymagała twardego fabrycznego ustawienia, może to prowadzić do całkowitej utraty wszystkich cennych danych i plików, które masz na swoim smartfonie Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

Jeśli jeszcze nie masz kopii zapasowej danych na swoim smartfonie Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, istnieją inne metody, które można użyć do zresetowania hasła. Te proste metody pozwolą Ci zresetować hasło telefonu, gdy jesteś zablokowany, bez ryzyka utraty danych. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych sposobów na zresetowanie hasła do blokady na smartfonie Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

 

Jak zresetować hasło na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus po zablokowaniu.

Resetowanie hasła za pomocą funkcji Reset fabryczny

Wyłącz swój smartfon Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus
Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home, przycisk Volume Up i przycisk Power w tym samym czasie, aż pojawi się ikona Androida.
Użyj Przycisku Zasilania, aby wybrać opcję Szerokie dane lub reset fabryczny. Do poruszania się po menu trzeba będzie użyć przycisku zmniejszania głośności.
Zaznacz Tak, aby wyrazić zgodę na usunięcie danych użytkownika i użyj przycisku Zasilanie, aby dokonać wyboru.
Po zrestartowaniu smartfonu Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, należy użyć przycisku “Power”, aby wybrać dowolną opcję.

 

Korzystanie z Samsung Find My Mobile, aby zresetować swoje hasło

Czy wiesz, że możesz zresetować hasło do swojego telefonu za pomocą funkcji Samsung Find My Mobile? Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus posiada funkcję zdalnego sterowania, która pozwala na tymczasowe zresetowanie hasła smartfonu, jednocześnie umożliwiając ominięcie blokady ekranu telefonu.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie zarejestrowałeś swojego telefonu, zrób to jak najszybciej, aby móc przeprowadzić resetowanie hasła.

Zacznij od zarejestrowania swojego smartfonu Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus u producenta.
Użyj systemu Find My Android, aby tymczasowo zresetować hasło swojego telefonu.
Ominąć blokadę ekranu za pomocą tymczasowego hasła.
Stwórz nowe hasło, aby zakończyć proces

 

Korzystanie z Android Device Manager do resetowania hasła

To powinna być pierwsza metoda, którą należy rozważyć przy resetowaniu hasła w Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Proces ten jest prosty, ponieważ wszystko, czego potrzeba, to włączyć funkcję blokady w telefonie.

Ta funkcja pozwoli Ci zresetować hasło do Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Proszę postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby skorzystać z funkcji blokady w telefonie.

Użyj komputera, aby uzyskać dostęp do Android Device Manager
Zlokalizuj swój Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus na monitorze komputera
Włączyć funkcję blokady i usuwania
Aby zablokować Galaktykę S20 i Galaktykę S20+ Plus, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie
Stwórz nowe hasło dla swojego smartfonu
Wprowadź hasło, które utworzyłeś
Ustawić nowe hasło, aby zakończyć proces

 

Po wykonaniu powyższych kroków, należy wiedzieć, jak zresetować hasło w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 Plus, gdy jest zablokowany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *