Jak zagnieżdżać foldery na iPhonie i iPadzie w iOS 13 / iOS 11 / iOS 12

Życie z iPhonem lub iPadem w iOS 11 / iOS 12 / iOS 13 zawsze jest fascynujące, prawda? Możesz testować i uruchamiać tak wiele różnych aplikacji i usług, że w pewnym momencie nawet odszyfrowanie wszystkich ikon, widżetów i skrótów do aplikacji będzie trudne. Jeśli czujesz potrzebę lepszego uporządkowania ekranu i sprawienia, by wyglądał mniej zagracony, musisz nauczyć się tej sztuczki dotyczącej zagnieżdżania folderów. Przeczytaj poniższe instrukcje, a z ulgą przekonasz się, że nie jest to wcale skomplikowane.
Spośród wszystkich dostępnych opcji wybraliśmy, jak zawsze, najłatwiejszą. Oto, jak Ty też możesz rozpocząć zagnieżdżanie folderów na iPadzie lub iPhonie w iOS 13 / iOS 11 / iOS 12 bez większego zamieszania:

  Najpierw włącz urządzenie;
  Następnie wybierz z ekranu folder, który chcesz zagnieździć w innym folderze;
  Przeciągnij go i upuść w pustym wierszu;
  Następnie wybierz folder, do którego chcesz przenieść poprzednio wybrany folder;
  Przeciągnij i upuść w górnym rzędzie ekranu;
  Teraz jednym palcem dotknij i przytrzymaj folder, który chcesz przenieść;
  Nie zwalniając tego palca, użyj innego palca, aby stuknąć kilka razy z rzędu w folder, do którego chcesz go przenieść;
  W ciągu kilku sekund ten folder z górnego wiersza rozszerzy się i zobaczysz, że folder, który trzymałeś, został automatycznie przeniesiony do niego.

 

Możesz przenieść kolejny folder w pustym wierszu i stukać w ten folder z górnego wiersza. Zobacz, jak wygodne i proste jest zagnieżdżanie folderów na iPhonie i iPadzie w iOS 13 / iOS 11 / iOS 12?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *