Jak wyświetlić procent baterii na iPhonie 11, iPhonie 11 Pro i iPhonie 11 Pro Max

Dla tych, którzy właśnie kupili najnowszy iPhone od Apple, możesz chcieć wiedzieć, jak wyświetlić procent baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max. Jest to niewielka zmiana, którą możesz wprowadzić na swoim iPhonie, która może mieć duże znaczenie, gdy pozostanie ograniczona bateria.

Kiedy wprowadzisz zmianę, aby wyświetlić procent baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max, możesz dokładnie wiedzieć, ile pozostało baterii, zamiast zgadywać.

Ponieważ używamy iPhone'a przez cały dzień, ważne jest, aby wiedzieć, ile baterii zostało w Twoim iPhonie, aby nie utknąć gdzieś z martwym iPhone'em bez baterii. Najlepszym sposobem na włączenie tej funkcji do wyświetlania procentu naładowania baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max jest przełączenie telefonu w tryb „procent żywotności baterii” w Ustawieniach.

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak wyświetlić procent baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

 
Jak wyświetlić procent baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max:

  Włącz iPhone'a
  Przejdź do ekranu głównego
  Stuknij w Ustawienia
  Wybierz Ogólne
  Wybierz użycie
  Włącz procent baterii

 

Po wykonaniu powyższych czynności powinieneś dowiedzieć się, jak wyświetlać procent baterii w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max. Wyświetlenie procentu baterii na iPhonie zamiast paska baterii sprawia, że ​​życie jest o wiele łatwiejsze i mniej stresujące, wiedząc, ile dokładnie pozostało baterii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *