Jak wyłączyć wyłączenie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Dla tych, którzy właśnie dostali nowego iPhone’a, możesz chcieć wiedzieć, jak wyłączyć zasilanie w iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Za pomocą przycisku blokady, aby wyłączyć iPhone’a, jest powszechnie stosowaną procedurą. Jednakże, jeśli wyjęty z kontekstu, wielu użytkowników iPhone’a będzie panikować, myśląc, że nie będą już mogli wyłączyć swojego iPhone’a. Czytaj dalej, aby odkryć alternatywy.

 

Jak wyłączyć wyłączenie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Czy przycisk blokady na blokadzie iPhone’a nie powiódł się? Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć zasilanie w telefonach iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Otwórz menu ustawień na ekranie głównym
Naciśnij opcje ułatwień dostępu w obszarze Opcje karty Ogólne
W obszarze Opcje ułatwień dostępu znajdziesz funkcję assistive touch
Dotknij dotyku pomocniczego, aby go włączyć
Kliknij przycisk wyświetlany na ekranie
Zostanie wyświetlony monit o stuknięcie urządzenia
Naciśnij i naciśnij ekran blokady iPhone’a przez kilka sekund
Okno dialogowe wyłączania zasilania powinno przesunąć się do końca

 

Powyższe kroki powinny być w stanie zabrać Cię ze stanu wyłączenia, gdy przycisk blokady nie działa. Jest to rozwiązanie czasowe. Dlatego porozmawiaj z ekspertem, aby naprawić przycisk zasilania. Jednak przed kontynuowaniem, jeszcze jeden krok może ci pomóc.

Może to być bateria iPhone’a, która jest martwa, więc ważny przycisk już nie działa. W związku z tym należy użyć opcji opisanej powyżej tylko wtedy, gdy nie ma inaczej. Po wykonać powyższe kroki, powinieneś wiedzieć, jak wyłączyć zasilanie w iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *