Jak wyłączyć latarkę na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Jeśli używasz iPhone'a 11 Pro, iPhone 11 i iPhone Pro Max i chcesz włączyć lub wyłączyć latarkę, procedura wymaga podobnych kroków. Jeśli nie znasz funkcji latarki iPhone'a, nie martw się, ponieważ przyjdziemy tam później.

Przed następnym krokiem, jeśli jest to pierwszy raz, uczysz się o latarce na swoim iPhonie; nie spodziewajcie się, że jest to efekt LED Maglight. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć latarkę na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Użytkownicy Apple określają funkcję Latarki jako widżet i według twórców jest to powszechnie używany widżet. W rzeczywistości jest to powód, dla którego jest to jedna z innych funkcji wymienionych w Centrum sterowania Apple, którą można wyświetlić, przesuwając palcem po ekranie głównym od dołu do góry, na ekranie.
Jak wyłączyć latarkę na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Widżet latarki jest powszechnie nazywany latarką i można go zidentyfikować w dolnym rogu widoku ustawień. Latarka jest dedykowaną ikoną i wygląda podobnie do innych poleceń szybkiego dostępu, z możliwością uzyskania dostępu za pomocą jednego dotknięcia.

Wystarczy jedno dotknięcie, aby włączyć lub wyłączyć latarkę w telefonie iPhone 11 Pro, iPhone 11 i iPhone Pro Max. Po drugim stuknięciu latarka zgaśnie. Jest to bardzo proste i łatwe, a jeśli będziesz kontynuować i wypróbować, powinno działać.

Teraz powinieneś wiedzieć, jak wyłączyć latarkę na iPhonie 11, iPhonie 11 Pro i iPhonie 11 Pro Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *