Jak wyciszyć głośność w urządzeniach iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max?

Apple iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro i iPhone 11 to coś więcej niż tylko wydajność. Konstrukcja i łatwy w użyciu interfejs to jedne z ważnych funkcji dla wszystkich użytkowników iPhone’a. Poniżej wyjaśnimy, jak wyciszyć głośność na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

W tym artykule przejdziemy do opcji wyciszania głośności. Funkcja ta jest prawdziwym odzwierciedleniem łatwości użytkowania, o której mówimy. W rzeczywistości, jest to jedna z prostych funkcji, ale jeden, który jest najczęściej ignorowane. Prawdopodobnie nie wiesz, kiedy będziesz na spotkaniu, a telefon dzwoni, to znajdziesz się szukając jak wyciszyć telefon. Jest to szczególnie ważne, gdy uczestniczysz w spotkaniu biznesowym.

 

Jak wyciszyć głośność w urządzeniach iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max?

Dokładnie rzecz biorąc, funkcja wyciszania to nie to samo, co ustawianie telefonu w trybie wibracji, a nawet w trybie cichym. Jednak każdy z tych trybów może być wykorzystywany do powstrzymania iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro Maxa i iPhone’a 11 Pro od dzwonienia. Czwarta opcja to taka, która polega na używaniu gestów do sterowania głośnością lub dźwiękiem odtwarzanym podczas powiadamiania o nadchodzącej wiadomości.

Gesty lub pokrętła sterujące ruchem umożliwiają iPhone’owi sterowanie głośnym dzwonkiem przez cały czas jego trwania. Dlatego jeden gest może pomóc pozbyć się dźwięku w przypadku, gdy znajdziesz się w scenariuszu, który właśnie wyjaśniliśmy.

Być może będziesz chciał wyciszyć iPhone’a przy innej okazji. Przycisk głośności jest bardzo ważny w takich czasach. Dlatego też potrzebny będzie boczny regulator głośności po lewej stronie obudowy iPhone’a. Przytrzymaj go dłużej i obserwuj, jak urządzenie przełącza się przez różne tryby dzwonka, aż w końcu znajdzie się w trybie cichym.

Można to ustawić bezpośrednio z sekcji dźwięków, jak widać w oknie ustawień, więc jeśli chcesz wyciszyć telefon z ustawień, nadal można uzyskać dostęp do innych funkcji, w tym połączeń, wiadomości e-mail, wiadomości tekstowych lub nawet innych powiadomień.

Po przeczytaniu powyższych kroków należy wiedzieć, jak wyciszyć głośność w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *