Jak włączyć latarkę na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Kiedy funkcja latarki została wprowadzona do smartfona po raz pierwszy, była to jedna z najfajniejszych funkcji. Dziś użytkownicy oczekują, że smartfon będzie miał wbudowaną funkcję. Dlatego jest to jedna z najczęściej używanych funkcji i nie wymaga żadnych instalacji do działania. Dla innych osób instalacja aplikacji innej firmy obsługiwanej przez iPhone'a 11 Pro Max, iPhone 11 Pro i iPhone'a 11, nie wiedząc, że ta funkcja jest pierwotnie zainstalowana na iPhonie.

Prawdopodobnie bardzo dobrze wiesz, że iPhone jest wyposażony w widżet Latarka i słyszałeś, jak inni użytkownicy mówili o aplikacji latarka. To ta sama aplikacja, co w przypadku Latarki w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Jak włączyć latarkę na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Czy wiesz, jak aktywować widżet Latarka? Jeśli chcesz to wiedzieć, czytaj dalej. W następnej kolejności znajdziesz przydatne informacje o tym, jak włączyć wbudowaną latarkę iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro max i iPhone'a 11 Pro. Oto proste kroki.

 

  W iPhonie funkcja latarki jest nazywana widżetem
  Ponieważ jest to ważna funkcja, latarka jest dołączona jako ikona szybkiego polecenia, zwykle umieszczona w szybkich ustawieniach
  Aby użyć latarki, przesuń palcem w górę od dołu ekranu głównego
  Na liście, która się pojawi, zobaczysz ikonę latarki
  Aby aktywować, dotknij ikony, a gdy chcesz dezaktywować, dotknij po raz drugi.

 

Pytanie, jak używać latarki iPhone'a, jest od dziś nieaktualne. Znasz już jego nazwę i co najważniejsze, jak ją włączyć lub wyłączyć. Możesz także pobrać i przetestować aplikacje od stron trzecich.


  	

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *