Jak włączyć i wyłączyć podgląd komunikatu na urządzeniu OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T/OnePlus 7 Pro/OnePlus 7T

Jeśli posiadasz nowy smartfon OnePlus, możesz zapytać, jak włączyć lub wyłączyć funkcję Podgląd wiadomości w programach OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T oraz OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T. Program OnePlus 5/6/6T/7 Pro/7T Preview Message został opracowany z myślą o szybkim odczytywaniu wiadomości i powiadomień bez konieczności odblokowywania telefonu.

Niektórym użytkownikom podoba się funkcja Podgląd wiadomości w programach OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5, ponieważ bardzo ułatwia pracę, ale innym się to nie podoba, ponieważ czasami nie chcesz, aby na ekranie podglądu pojawiły się wiadomości lub powiadomienia.

Jeśli nie podoba Ci się to, że inni mogą zobaczyć, co pojawia się na ekranie Twojego programu One Plus 5, One Plus 6, One Plus 6T lub OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, to warto wyłączyć opcję Podgląd wiadomości w programie OnePlus 5. Poniżej wyjaśnimy, jak można wyłączyć i włączyć podgląd wiadomości w programach OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T.

 

Program OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T/OnePlus 7 Pro/OnePlus 7T: Jak włączyć lub wyłączyć podgląd wiadomości?

Włączyć telefon
Otwórz aplikację Ustawienia
Wyszukaj Aplikacje i naciśnij na Wiadomości
Dotknij powiadomień
Przeglądaj i naciśnij na Podgląd wiadomości
Tutaj widoczne są dwa pola, jedno mówi “Lock Screen”, a drugie “Status Bar”.
Usuwasz zaznaczenie pola (pól), które przestanie (przestaną) pojawiać się na Podgląd wiadomości

 

Po przejściu dalej i usunięciu zaznaczenia pola wyboru, aby zatrzymać wiadomości podglądowe One Plus 5, One Plus 6, One Plus 6T, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7TPreview Messages, nie pojawią się one ponownie na Twoim ekranie. Później, jeśli chcesz mieć możliwość ponownego wyświetlania wiadomości podglądowych na stronach One Plus 5, One Plus 6, One Plus 6T lub OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, wystarczy wykonać powyższe kroki i zaznaczyć pola wyboru, które chcesz wyświetlić na ekranie.

Większość osób chce wyłączyć aplikacje OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 7 Pro i OnePlus 7T, aby zachować prywatność tekstów, wiadomości e-mail i powiadomień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *