Jak ustawić niestandardowe dźwięki dzwonka w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max

Jeśli posiadasz iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Max, istnieje prawdopodobieństwo, że chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z niestandardowych dzwonków w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max.

Jeśli należysz do klasy osób zainteresowanych niestandardowymi dzwonkami w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max, nie musisz przechodzić przez tyle stresu, że nie ma żadnych trudności z dostosowaniem dzwonka i sygnału powiadomienia w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max.

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można wykorzystać muzykę do tworzenia dźwięku dzwonka w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz w telefonie iPhone 11 Max.

 

Sposoby personalizacji dzwonka w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max

Jeśli zawsze chciałeś dostosować swój dzwonek jako użytkownik Apple i miałeś trudności przed premierą iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Max, nie musisz się martwić, ponieważ iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max są wyposażone w funkcje, które znacznie ułatwiają dostosowanie dzwonka. iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max są wyposażone w różne alternatywy, aby korzystać z niestandardowych dzwonków dla każdego kontaktu.

Oprócz ustawienia niestandardowych dźwięków dzwonka dla każdego kontaktu, właściciele iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Max mogą również ustawić niestandardowe dźwięki dzwonka dla powiadomień. Jeśli jesteś zainteresowany ustawieniem niestandardowych dźwięków dzwonka dla iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Max, jesteś na właściwej stronie. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

Otwórz program iTunes i upewnij się, że jest on zaktualizowany do najnowszej wersji.
Wybierz piosenkę, z której zamierzasz skorzystać (zawsze pamiętaj, że piosenka nie będzie trwała dłużej niż 30 sekund)
Wybierz czas rozpoczęcia utworu, jak również czas jego zakończenia (jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, po prostu ctrl-kliknij lub kliknij prawym przyciskiem myszy na interesujący Cię utwór). Po zakończeniu wybierz Info z listy, która znajduje się poniżej).
To jest punkt, w którym rozwijasz wersję AAC. Możesz to zrobić klikając prawym przyciskiem myszy lub klikając Cntrl na utwór i wybierając Utwórz wersję AAC.
Plik zostanie skopiowany, a stary usunięty.
Zmień rozszerzenie. Dokonaj tego wybierając nazwę pliku i zmieniając rozszerzenie z “.m4a” na “.m4r.|
Uczynić plik częścią iTunes
Zsynchronizuj swój telefon.
Niech piosenka będzie twoim dzwonkiem. Zrób to, wybierając aplikację Ustawienia, a następnie dźwięk i dźwięk dzwonka. Po zakończeniu tego procesu możesz swobodnie wybrać utwór, którego chcesz użyć.

 

Gdy już będziesz mógł zastosować się do powyższych kroków, możliwa stanie się zmiana dźwięku dzwonka każdego pojedynczego kontaktu w telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Max. Po zmianie dźwięku dzwonka danego kontaktu, połączenia przychodzące z innych kontaktów będą miały ten sam dźwięk dzwonka.

Zmieniony kontakt będzie jednak brzmiał inaczej. Ta funkcja może wydawać się nieistotna. Jest ona jednak bardzo istotna, ponieważ umożliwia dokładne określenie, kto dzwoni, bez konieczności oglądania telefonu.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *