Jak ustawić, edytować i usuwać budzik na OnePlus 5 / OnePlus 6 / OnePlus 6T / OnePlus 7 Pro / OnePlus 7T

Jeśli posiadasz nowy smartfon OnePlus, warto wiedzieć, jak korzystać z alarmu w OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T. Budzik na One Plus 5, One Plus 6, One Plus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T to świetne narzędzie, które pomoże Ci przypomnieć o ważnych wydarzeniach, obudzić się rano lub użyć jako timer podczas gotowania.

Jaki kiedykolwiek cel chcesz użyć OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, Budzik OnePlus 7T, jest kilka wspaniałych funkcji, takich jak drzemka i inne zmiany, które możesz wprowadzić do zegara, aby dać ci osobiste uczucie.

Będziemy wyjaśniać poniżej, jak ustawić, edytować i usunąć budzik na OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T iOnePlus 7 Pro, OnePlus 7T. Możesz szybko użyć funkcji widżetu w telefonie, aby wprowadzić zmiany w ciągu kilku sekund.

 

Zarządzanie alarmami w OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T

Nowy alarm można utworzyć, dotykając aplikacji > Zegar > Tworzenie. Poniżej znajduje się kilka różnych ustawień, które można dostosować do One Plus 5, One Plus 6, One Plus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T budzik:

Czas: Pozwala to na skonfigurowanie czasu wyłączenia alarmu. Upewnij się, że przełącznik AM/PM jest wyregulował, aby alarm był dźwiękowy we właściwym czasie.
Powtórzenie alarmu: Ta funkcja umożliwia ustawienie dni, w których alarm ma się powtarzać, zamiast ręcznego tworzenia alarmu dla każdego konkretnego dnia.
Typ alarmu: Można włączyć różne sposoby wyłączania alarmu. Obejmuje to o to po prostu wibrować, hałas lub zarówno w tym samym czasie.
Dźwięk alarmu: wybierz typ dźwięku, który ma zostać naniesienia alarmu.
Głośność alarmu: Dostosuj suwak w tym ustawieniu, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność dźwięku.
Drzemka: Dostosuj to przełącznik, aby włączyć lub wyłączyć drzemkę. W ustawieniach drzemki można utworzyć interwał 3, 5, 10, 15 lub 30 minut i powtarzać (1, 2, 3, 5 lub 10 razy).
Nazwa: Edytuj nazwę alarmu, aby dokładnie wiedzieć, co to jest, gdy gaśnie i pojawia się na ekranie telefonu.

 

Funkcja drzemki na OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T

Jeśli chcesz włączyć ustawienia drzemki na OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, gdy alarm zgaśnie po raz pierwszy. Wystarczy przesunąć palcem po żółtym przycisku “ZZ”. Następnie zostanie ustawione ustawienie drzemki.

 

Usuwanie alarmu na OnePlus 5, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T

Później, jeśli zdecydujesz się usunąć i alarm, wystarczy przejść do ustawień alarmu. Raz tutaj, wystarczy dotknąć i przytrzymać alarm, który musi zostać usunięty. Następnie wybierz pozycję Usuń. Jeśli jest alarm, który chcesz po prostu zatrzymać i użyć później, po prostu dotknij “Zegar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *