Jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/iPhone X/iPhone 10

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak każdy iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max / iPhone X / iPhone 10 przewodnik rozwiązywania problemów wymienia rozwiązanie, jak ciężko zresetować iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / iPhone X / iPhone 10 jako ostateczną opcję? Nie jesteście ciekawi dlaczego?

Po pierwsze, kiedy idziesz tą drogą, powinieneś zaakceptować, że możesz stracić wszystkie swoje dane. Jeśli nie masz kopii zapasowej w miejscu i masz do czynienia z problemem, który nie daje czasu na kopię zapasową rzeczy, twardy reset oznacza całkowite wymazanie wszystkich danych.

Po drugie, mogą wystąpić sytuacje, gdy ponowne uruchomienie siły lub partycja pamięci podręcznej czyszczenia oszczędzą Ci uciekania się do tej akcji. A jeśli można tego uniknąć, dlaczego to zrobić, prawda?

Cóż, możesz chcieć to zrobić, jeśli potrzebujesz superszybkiego rozwiązania. Kiedy nie możesz sobie pozwolić, aby usiąść i spróbować niezliczonych innych drobnych poprawek, idź duży. Zwłaszcza, gdy nie masz nic do stracenia pod względem danych lub masz bezpieczne tworzenie kopii zapasowych, możesz spróbować bezpośrednio.

Teraz, niezależnie od tego, czy jest to twoja ostatnia, czy pierwsza opcja, pokażmy Ci, jak sobie z tym poradzić. Ponieważ, jeśli urządzenie jest nadal funkcjonalne, można to zrobić z jego menu. Jeśli samo urządzenie lub tylko ekran nie odpowiada, możesz to zrobić za pomocą klawiszy twardych.

 

Kroki przygotowania do ustawień fabrycznych dla iPhone’a 11/11 Pro/11 Pro Max /iPhone X/iPhone 10:

Jak wspomniano, to do Ciebie, jeśli chcesz przejść na wprost lub jeśli chcesz przygotować kopię zapasową. Naszym zadaniem jest upewnienie się, że nie stracisz danych, więc …

Otwórz sekcję Ustawienia;
Na karcie Ogólne wyszukaj menu Pamięć masowa i iCloud;
Wybierz funkcję Zarządzaj magazynem;
Użyj przycisku Kopia zapasowa.

Robiąc to, należy zwrócić uwagę na fakt, że nie wszystkie pliki mogą być zawarte. Jeśli masz aplikację lub usługę innej firmy, która pomoże Ci w wykonaniu tej kopii zapasowej, nie wahaj się z niej korzystać. To z pewnością lepiej być bezpiecznym niż przepraszam tak, tylko przejść do następujących kroków, gdy jesteś pewien, co masz!

 

iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/iPhone X/iPhone 10 resetowanie ustawień fabrycznych – opcja #1: menu:

Zacznij od aplikacji Ustawienia, jak zawsze;
Przejdź do generała;
Wybierz menu Reset;
Wybierz opcję Resetuj;
Potwierdź akcję;
Wpisz swoje identyfikatory Apple ID i hasło po wyświetleniu monitu;
Poczekaj, aż iPhone zostanie zresetowany do ustawień fabrycznych.

 

iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/iPhone X/iPhone 10 – Opcja #2: klawisze twarde:

Naciśnij i przytrzymaj klawisz Blokady;
Jednocześnie naciśnij i przytrzymaj klawisz zmniejszania głośności;
Gdy ekran zmieni kolor na czarny, a logo Apple świeci na nim, trzymaj klawisze, aż powróci do ekranu blokady.

Podsumowując, zawsze możesz poprzeć swoje dane i przejść do twardych klawiszy lub opcji menu, aby przywrócić ustawienia fabryczne Apple iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / iPhone X / iPhone 10 . Teraz znasz wszystkie szczegóły!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *