Jak naprawić zbyt niską głośność połączeń Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z problemów z głośnością połączeń w Samsung Galaxy S20 i S20 + Plus. Czasami możesz podnieść głos podczas rozmowy z kimś przez telefon, myśląc, że problem pochodzi z innych stron, podczas gdy to twój telefon ma problem z dźwiękiem.

Wiele rzeczy może prowadzić do tego problemu. Niektórzy mówią, że to ich mikrofon jest uszkodzony. Inni zgłaszają, że ich głośnik się zepsuł lub że zarówno mikrofon, jak i głośnik mają problemy. Tymczasowym rozwiązaniem tego problemu z dźwiękiem jest włączenie głośnika i sprawdzenie, czy to rozwiązuje problem. Zauważ, że nie jest to długoterminowe rozwiązanie problemu.

 
Jak naprawić zbyt niską głośność połączeń Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

Inne metody naprawy zbyt niskiej głośności połączeń w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus:

    Sprawdź, czy nie ma zanieczyszczeń, które powodują, że głośnik lub mikrofon działa nieprawidłowo.
    Użyj pędzelka, aby wyczyścić głośnik i mikrofon
    Sprawdź przycisk głośności na telefonie i podnieś go do najwyższego poziomu, jeśli jest niski.
    Jeśli zdasz sobie sprawę, że głośność nadal spada podczas połączenia, wyszukaj małą ikonę telefonu i użyj funkcji Extra Volume i sprawdź, czy to rozwiązuje problem.

 

Jeśli po wypróbowaniu wszystkich powyższych opcji nadal masz problem ze zbyt niską głośnością połączeń w telefonie Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, spróbuj użyć zestawu słuchawkowego Bluetooth. Kiedy to zrobisz, będziesz mógł wiedzieć, czy problem dotyczy woluminu, czy sprzętu. Używanie zestawu słuchawkowego Bluetooth nie rozwiąże problemów związanych z głośnością, ale rozwiąże problem, jeśli dotyczy sprzętu.

Możesz odwiedzić centrum serwisowe, aby naprawić sprzęt lub sprawdzić, czy najlepszym rozwiązaniem jest użycie zestawu słuchawkowego Bluetooth. Sugerujemy, aby raz na zawsze rozwiązać problemy z głośnością w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, konsultując się z wyszkolonym technikiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *