Jak naprawić Samsung Note 8 i Uwaga 9 Przycisk zasilania nie działa

W ramach prostej i intuicyjnej strategii projektowania, którą cieszą się Samsung Galaxy Note 8 i Note 9, urządzenie nie jest wyposażone w zbyt wiele twardych klawiszy. Ale te, które ma są niezbędne i, jak zapewne się domyślacie, mówimy o przycisku zasilania nie działa. Kiedy tak się stanie, a przyciski zaślądają się, ale wyświetlacz nie włącza się, musisz coś z tym zrobić dość szybko.

Jest rzeczą oczywistą, że dopóki urządzenie nie może być odblokowane, nie może być używane. Ale należy również wspomnieć, że nawet połączenie w toku nie obudzi się na ekranie. Oznacza to, że jeśli zdarzy ci się odebrać połączenie, nie będziesz w stanie zobaczyć, kto próbuje się skontaktować i nie będziesz w stanie odebrać połączenia. Krótko mówiąc, ekran pozostaje czarny i nie reaguje w żaden sposób, bez względu na to, co robisz.

 

Jak rozwiązać problem z przyciskiem zasilania Samsung Galaxy Note 8 i Note 9 nie działa

Istnieje kilka różnych przyczyn, aby podejrzewać. Jednym z nich jest problem sprzętowy z ekranem lub z samym przyciskiem zasilania. Oczywiście, jeśli tak jest, nie możesz osobiście nic z tym zrobić i będziesz musiał poprosić o wsparcie techniczne.

Z drugiej strony, możesz również mieć do czynienia z nieprawidłowo działającą aplikacją. Będziesz musiał uruchomić w trybie awaryjnym i zobaczyć, co się dzieje. Jeśli problem zniknął w tym trybie, można podejrzewać, że aplikacja innej firmy, która musi zostać odinstalowana. Jeśli nawet tryb awaryjny nie robi żadnej różnicy, spróbuj przywrócić go do początkowego ustawienia fabrycznego.

Po wykonaniu tej tej usługi upewnij się również, że dokonano aktualizacji oprogramowania. Jedna z tych opcji powinna naprawić przycisk zasilania Samsung Galaxy Note 8 i Note 9 nie działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *