Jak naprawić powolne opóźnienie w Internecie w urządzeniach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T?

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T mają powolne opóźnienie w dostępie do Internetu. Ten problem pojawia się zazwyczaj, gdy ludzie używają aplikacji takich jak Snapchat, Facebook, WhatsApp, YouTube, Twitter i Instagram.

W przypadku słabego połączenia z Internetem w programie OnePlus 5/OnePlus 6 istnieje wiele możliwości, a strony ładują się powoli. Spójrz na różnorodność metod rozwiązywania problemu słabego połączenia z Internetem w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, zanim wyjaśnimy jego przyczynę w poniższym rozdziale.

 

Główne powody, dla których Internet w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T jest wolny:

Niski sygnał lub słaba siła sygnału.
Słaba sieć Wi-Fi.
Strona ma duży ruch i jest bardzo obciążona.
W tle uruchomione są aplikacje.
Pamięć urządzenia jest słaba.
Internetowa pamięć podręczna jest pełna lub uszkodzona.
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego OnePlus 5.
Nieaktualna aktualizacja oprogramowania przeglądarki lub aktualizacja przeglądarki poprzedniej.
Przekroczony limit prędkości danych lub osiągnięta prędkość redukcji.

Powyższe przyczyny mogą być przyczyną słabego połączenia z Internetem w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T. Po sprawdzeniu, czy wiesz, jaka jest przyczyna słabego połączenia z Internetem i czy nadal nie potrafisz rozwiązać problemu słabego połączenia z Internetem, zapoznaj się z poniższymi krokami, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem powolnego Internetu w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T.

 

W urządzeniach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T sieć Wi-Fi powinna być wyłączona.

To bardzo komunalne, że OnePlus jest podłączony do słabego sygnału Wi-FI i należy upewnić się, że Wi-Fi jest wyłączony lub nieaktywny. Aby przejść do ustawień Wi-Fi programu OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, należy zapoznać się z poniższymi krokami:

Upewnij się, że program OnePlus jest włączony.
Wybierz opcję Menu.
Wybierz opcję Ustawienia.
Wybierz opcję Połączenia.
Wybierz opcję Wi-Fi.
Kliknij suwak WYŁ/WŁ obok Wi-Fi, aby wyłączyć Wi-Fi.

 

Wyczyść pamięć podręczną w urządzeniach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T

W wielu przypadkach powyższa metoda pomoże rozwiązać powolny problem z Internetem w programach OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5. Jeśli jednak Internet w programie OnePlus 5 jest słaby, można wykonać “Wytrzeć partycję pamięci podręcznej”, aby rozwiązać ten problem. W ten sposób nie usuwasz żadnych danych z urządzeń OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T.

Wszystkie dane, takie jak filmy wideo, wiadomości i zdjęcia, nie są usuwane i będą chronione. Gdy jesteś w trybie odzyskiwania systemu Android, możesz wykonać operację Wytrzyj partycję pamięci podręcznej. Zapoznaj się z przewodnikiem na temat usuwania pamięci podręcznej telefonu OnePlus 5.

 

OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

Jeśli wszystkie powyższe metody nie rozwiązały problemu słabego połączenia internetowego w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, sprawdź i sprawdź, czy na Twoim smartfonie nie ma złośliwego oprogramowania. Dostępne są bezpłatne aplikacje antywirusowe, które można pobrać ze sklepu OnePlus Play Store. Zaleca się pobranie aplikacji do zwalczania złośliwego oprogramowania, która zawiera doskonałe opinie i recenzje dotyczące dobrych wyników, aby pomóc w rozwiązaniu problemu słabego Internetu z OnePlusami 5, OnePlusami 6 i OnePlusami 6T.

Jeśli podczas skanowania wykryto złośliwe oprogramowanie, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i dane w swoim smartfonie. Jeśli zauważysz, że po tym kroku problemy nadal występują, spróbuj wykonać reset fabryczny programu OnePlus, aby przywrócić ustawienia domyślne programu OnePlus. Ważne jest, aby pamiętać, że przed zresetowaniem fabrycznym urządzenia OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T należy wykonać kopię zapasową wszystkich informacji i plików, aby zapobiec możliwości usunięcia danych.

 

Otrzymywanie pomocy technicznej

Osobom, które zrobiły w zasadzie wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problem powolnego połączenia internetowego w programach OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, zaleca się zwrócenie urządzenia z powrotem do sprzedawcy lub do eksperta, gdzie mogą sprawdzić, czy nie zostało ono uszkodzone fizycznie. Jeśli okaże się, że urządzenie jest uszkodzone, można je wymienić lub zlecić jego naprawę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *