Jak naprawić OnePlus 5/6/6T wyłącza się losowo

Jeśli kupiłeś nowy telefon OnePlus 5, OnePlus 6 lub OnePlus 6T, być może chcesz wiedzieć, jak naprawić telefon OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T wyłącza się losowo. Nawet te telefony są głównie bezproblemowe, czasami użytkownicy mówią, że OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T wyłączają się i uruchamiają ponownie bez żadnego ostrzeżenia.

Ten problem nie jest czymś, o co powinieneś się zbytnio martwić, ponieważ jest to najprawdopodobniej błąd oprogramowania. Poniżej wyjaśnimy kilka sposobów na rozwiązanie problemu z urządzeniami One Plus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, które wyłączają się losowo i wyłączają.

 

Factory Reset OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T

Doskonałym sposobem na naprawę urządzeń OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, które losowo są wyłączane, jest zakończenie resetu fabrycznego. Możesz przeczytać ten szczegółowy przewodnik na temat resetowania fabrycznego programu OnePlus. Zalecamy, aby przed zakończeniem resetowania fabrycznego programu OnePlus wykonać kopię zapasową wszystkich danych i plików, aby zmniejszyć ryzyko utraty danych w wyniku procesu resetowania.

 

Wyczyść pamięć podręczną w programie OnePlus 5/OnePlus 6/OnePlus 6T

Jeśli zakończyłeś reset fabryczny, a problem nadal występuje, sugerujemy wyczyszczenie pamięci podręcznej One Plus, OnePlus 6 i OnePlus 6T. Aby uzyskać szczegółowy poradnik na temat usuwania pamięci podręcznej, zapoznaj się z nim (Dowiedz się, jak wyczyścić pamięć podręczną programu OnePlus).

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wyłączenie komputera OnePlus 5, OnePlus 6 lub OnePlus 6T. Następnie naciśnij i przytrzymaj przyciski Power, Volume up i Home, wszystkie w tym samym czasie. Poczekaj, aż pojawi się logo programu OnePlus, a następnie puść przycisk. Gdy zobaczysz menu Odzyskiwanie, użyj przycisku Głośniej w dół, aby zaznaczyć partycję Wyczyść pamięć podręczną i za pomocą przycisku Zasilanie wybierz ją. Teraz przejdź i podświetl reboot systemu i użyj przycisku Power, aby go wybrać.

 

Gwarancja producenta

Po wypróbowaniu różnych rozwiązań powyżej, ale jeśli nadal masz losowo restartów One Plus 5 i OnePlus 6 i OnePlus 6T, to zalecane jest, aby sprawdzić, czy telefon jest na gwarancji producenta. Niektórych problemów nie da się rozwiązać za pomocą programowych kontroli diagnostycznych, ale jeśli OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T są nadal objęte gwarancją, można je wymienić, co może rozwiązać Twoje problemy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *