Jak naprawić Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus wyłącza się losowo

Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus został nazwany jednym z najlepszych smartfonów . Ale jedną z kwestii, z którą borykają się niektórzy właściciele Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, jest Samsung Galaxy S20 wyłącza się losowo bez powodu.

Ten problem, że Galaxy S20 i Galaxy S20 + losowo wyłącza się i losowo restartuje nie jest normalne dla tego smartfona. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz naprawić Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus od wyłączania i ponownego uruchamiania losowo.

Fabrycznie przywrócić Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Pierwszą metodą, którą powinieneś spróbować naprawić Samsung Galaxy, która losowo wyłącza się, jest przywrócenie ustawień fabrycznych smartfona. Poniżej znajduje się przewodnik, jak przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Ważne jest, aby pamiętać, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy S20 należy najpierw uzyskać kopie zapasowe wszystkich plików i informacji, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych.

 

Wyczyść pamięć podręczną w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Po przyśmieniu ustawień fabrycznych Galaxy S20 zaleca się wytrzeć partycję pamięci podręcznej smartfona (Dowiedz się, jak wyczyścić pamięć podręczną Galaxy S20). Wyłącz Galaxy S20, a następnie naciśnij i przytrzymaj przyciski Zasilanie, Głośność i Narzędzia domowe razem. Gdy logo Samsung pojawi się z niebieskim tekstem odzyskiwania u góry, puścić. W menu Odzyskiwanie można użyć przycisku Zmniejszanie głośności, aby przewinąć i wyróżnić partycję pamięci podręcznej czyszczenia, a następnie nacisnąć przycisk Zasilania, aby ją zaznaczyć. Po zakończeniu użyj przycisków głośności, aby wyróżnić system ponownego uruchomienia teraz i zasilania, aby go wybrać.

Gwarancja na produkcję

Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziałała, zaleca się sprawdzenie, czy Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus jest nadal objęty gwarancją. Powodem tego jest to, że mogą wystąpić poważne problemy ze smartfonem i jeśli Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus jest nadal na gwarancji, można go wymienić, co rozwiąże Twoje problemy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *