Jak włączyć i wyłączyć tekst predykcyjny z OnePlus 7 Pro / OnePlus 7T / OnePlus 6 / OnePlus 6T / OnePlus 5

Niedawno wydany OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T ma w sobie niesamowite funkcje. Jedną z najlepszych funkcji OnePlus 5, OnePlus 6T, OnePlus 6, OnePlus 7 Pro i OnePlus 7T jest funkcja predykcyjnego tekstu. Ta funkcja pozwala użytkownikom na zakończenie słów jeszcze przed wpisaniem całego wyrazu, ponieważ zawiera sugestie oparte na kilku pierwszych literach i kontekście wiadomości.
Ułatwia to użytkownikowi szybszą komunikację za pomocą telefonu OnePlus. Poniżej podano mały przewodnik, który nauczy Cię włączać predykcyjnego tekstu na OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5.

Jak wyłączyć tekst predykcyjny na OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5:
1. Włącz OnePlus.
2. Otwórz ustawienia
3. Dotknij języka i danych wejściowych.
4. Teraz przejdź do klawiatury OnePlus.
5. Poszukaj tekstu predykcyjnego i upewnij się, że jest włączony.

Opcje korekcji tekstu
Jest korekta tekstu, a także tekst predykcyjny na smartfonie OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5. W tym menu można łatwo wstawić własny słownik. Teraz android będzie wiedział, niektóre codzienne używane słowa i nie zmieni ich po wpisaniu wiadomości lub gdziekolwiek indziej.

Ustawienia zaawansowane
W telefonie znajduje się również tryb zaawansowanych ustawień, który zapewnia dostęp do wielu innych elementów sterujących tekstem predykcyjnym w OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 6, OnePlus 6T i OnePlus 5. Użytkownicy mogą łatwo ustawić opóźnienie w czasie, które naciśnięcie długiego naciśnięcia klawisza. Małym przykładem jest to, że po naciśnięciu dowolnej liczby lub alfabetu na klawiaturze i ekranie wyświetlany jest inny znak dla tekstu predykcyjnego OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *