Zapomniałem Mój wzór Lock Samsung Note 20 (Rozwiązanie)

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy Note 20, istnieje duża szansa, że możesz zapomnieć o blokadzie wzoru na Samsung Note 20. Wiele rozwiązań resetowania hasła w Galaxy Note 20 wymaga całkowitego przywrócenia ustawień fabrycznych, które może usunąć wszystkie pliki i dane.

Dla tych, którzy nie mają kopii zapasowej Samsung Galaxy Note, stworzyliśmy kilka różnych sposobów, aby zresetować hasło na Note 20 po zablokowaniu bez konieczności utraty danych lub plików. Poniżej znajduje się przewodnik, który nauczy Cię trzech różnych sposobów resetowania hasła ekranu blokady w Galaxy Note 20, gdy zostaniesz zablokowany.

 

Samsung Galaxy Note 20 Resetowanie hasła z Android Device Manager

Pierwszym rozwiązaniem, aby zresetować hasło na Galaxy Note 20 jest dla tych, którzy już zarejestrowali note 20 z Android Device Manage. Podczas korzystania z Android Device Manger zresetować hasło, wszystko, co musisz zrobić, to aktywować funkcję “Lock”. Funkcja “Zablokuj” na Android Device Manger pozwoli Ci uzyskać hasło Note 20, aby zresetować, gdy zapomnisz hasła w Galaxy Note 20.

1 Przejdź do Menedżera urządzeń z systemem Android z komputera
2 Znajdź swój Samsung Note 20 na ekranie
3 Włącz funkcję “Lock & Erase”
4 Następnie wykonaj podane kroki na stronie, aby zablokować telefon
5 Ustawianie hasła tymczasowego
6 Wprowadź hasło tymczasowe w notatce 20
7 Tworzenie nowego hasła

 

Samsung Galaxy Note 20 Resetowanie hasła z Samsung Znajdź mój telefon

Inną opcją byłoby użycie Samsung Find My Mobile (Znajdź mój Android), podobne do Find My iPhone. Możesz użyć funkcji “Piloty” w Galaxy Note 20, która pozwoli Ci tymczasowo zresetować hasło i ominąć ekran blokady w Notatce 20. Jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze Galaxy Note 20 u samsunga, spróbuj zarejestrować go tak szybko, jak to możliwe

1 Zarejestruj Note 20 z Samsung
2 Tymczasowe zresetowanie hasła za pomocą usługi Znajdź mój telefon komórkowy
3 Omiń ekran blokady za pomocą nowego hasła tymczasowego
4 Ustawianie nowego hasła

 

Samsung Galaxy Note 20 Reset hasło z przywróceniem ustawień fabrycznych

• Wyłącz Samsung Note 20.
• Naciśnij i przytrzymaj przycisk Zwiększania głośności, przycisk Początek i przycisk zasilania w tym samym czasie, aż zobaczysz ikonę Androida.
• Za pomocą opcji Zmniejszanie głośności wybierz opcję wyczyść dane/przywrócenie ustawień fabrycznych i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.
• Za pomocą podświetlenia Zmniejszania głośności Tak – usuń wszystkie dane użytkownika i naciśnij klawisz Power, aby je zaznaczyć.
• Po ponownym uruchomieniu notatki 20 użyj przycisku zasilania, aby go wybrać.
• Po ponownym uruchomieniu Note 20 wszystko zostanie wyczyszczone i będzie gotowe do ponownego skonfigurowania.

 

Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się alternatywną metodę resetowania ustawień fabrycznych Galaxy Note 20. Ważne jest, aby pamiętać, że przed udaniem się do przywrócenia ustawień fabrycznych w Notacie 20 należy wykonać zapas ową kopie zapasowe wszystkich plików i informacji, aby zapobiec utracie danych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *