Wymaż historię Internetu na Galaxy S20 i S20+ Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak wymazać historię Internetu ze smartfona. Możesz mieć wiele różnych powodów, dla których chcesz wymazać historię Internetu na smartfonie, a poniżej wyjaśnimy, jak to zrobić w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak wymazać historię Google Chrome w Galaxy S20

Wielu korzysta z przeglądarki Google Chrome, a proces usuwania historii Google Chrome w Galaxy S20 jest zasadniczo podobny. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać na tym samym przycisku menu z trzema kropkami i wybrać “Historia”, a następnie nacisnąć przycisk “Wyczyść dane przeglądania” u dołu ekranu. Wybierz typy danych i informacji, które chcesz usunąć z Google Chrome. Jedyną zaletą Chrome jest możliwość usuwania pojedynczych wizyt w witrynie zamiast wszystkiego lub nic, więc nie wydaje się, aby ukrywać swoje ślady.

 

 

Jak wymazać historię Internetu na Galaxy S20

Najpierw włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus i przejdź do przeglądarki Android. Następnie wybierz symbol trzy- lub trzypunktowy. Po wybraniu symbolu pojawi się menu i należy wybrać opcję “Ustawienia”. Następnie poszukaj opcji Prywatność i wybierz opcję “Usuń dane osobowe”, która wyświetli listę opcji historii przeglądarki internetowej. Na tym ekranie znajdziesz szeroką gamę opcji, w tym wymazanie historii przeglądarki, pamięci podręcznej, plików cookie i danych witryny, a nawet informacje o automatycznym wypełnianiu i haśle.
Po wybraniu informacji, które chcesz usunąć z Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, proces ten zajmie tylko krótki okres czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *