Wyłącz autokorektę w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Autokorekta Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus to obowiązkowa funkcja. Autokorekta została stworzona z myślą o naprawieniu literówek lub innych błędów pisowni, które popełniasz podczas pisania na smartfonie. Ale Autokorekta może czasami być problemem, gdy autokorektuje coś, co nie jest złe. Ten problem jest kontynuowany w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, a niektórzy chcą wiedzieć, jak wyłączyć autokorektę w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.
Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty, istnieje sposób na wyłączenie autokorekty na smartfonie Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Można wyłączyć autokorektę na zawsze lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wyłączyć i włączyć Autokorektę na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

 

 

Wyłącz autokorektę w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

1 Włączanie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus
2 Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę
3 W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”
4 Następnie wybierz opcję “Ustawienia”
5 Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go
6 Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

 

Później, jeśli zdecydujesz, że chcesz wiedzieć, jak włączyć autokorektę “ON” za pomocą Galaxy S20 + Plus, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do klawiatury i przejść do ustawień i zmienić funkcję autokorekty na “ON”, aby wszystko wróciło do normy.

Ważne jest, aby pamiętać, że dla tych, którzy mają alternatywną klawiaturę zainstalowaną za pośrednictwem Google Play, metoda wyłączania i automatycznego ustawiania autokorekty na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus może być nieco inna w zależności od tego, jak klawiatura jest rozmieszczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *