Tryb parowania Bluetooth Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+

 

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz chcieć wiedzieć o trybie parowania Bluetooth w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Niektóre inne problemy zauważone w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus obejmują połączenie telefonu z samochodem i inne urządzenia Bluetooth, takie jak słuchawki, które sprawiają, że parowanie Bluetooth Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie działa poprawnie. Poniżej znajdziemy się w niektórych rozwiązaniach, których możesz użyć, aby rozwiązać problemy Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus z bluetooth, który powoduje ból głowy.

Niektóre Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Bluetooth Parowanie Mode problemy są nieznane i Samsung nie opublikował żadnego sprzętu lub oprogramowania raport o błędzie do tej pory. Ponieważ ten problem nie został opublikowany nigdzie nie ma pewnego sposobu, aby rozwiązać problem Bluetooth na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, który jest również powszechne w samochodach takich jak Mercedes Benz, Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Mazda, Nissan Ford, GM, Toyota i Volvo. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka różnych sposobów, które mogłyby rozwiązać te problemy z trybem parowania Bluetooth Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

Pierwszą metodą rozwiązania problemów z parowaniem Bluetooth Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest wyczyszczenie danych Bluetooth za pomocą wyczyszczącego przewodnika po pamięci podręcznej. Pamięć podręczna umożliwia przechowywanie danych tymczasowych w celu uzyskania lepszej pomocy podczas przełączania między aplikacjami. Ten problem występuje najczęściej po podłączeniu Galaxy S20+ Plus do samochodowych urządzeń Bluetooth. Za każdym razem, gdy napotkasz taki problem, zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych Bluetooth oraz próbę ponownego nawiązania połączenia. Poniżej znajduje się kilka innych kroków, jak rozwiązać problemy z parowaniem Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak rozwiązać problemy z Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

1 Włączanie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2 Przejdź do ekranu głównego i wybierz ikonę aplikacji

3 Następnie wybierz ikonę ustawień

4 Przeglądaj w poszukiwaniu menedżera aplikacji

5 Wyświetl wszystkie karty, przesuwając palcem w prawo lub w lewo

6 Wybierz na Bluetooth

7 Wybierz, aby zatrzymać go na siłę.

8 Teraz wyczyść pamięć podręczną

9 Wybierz wyczyść dane Bluetooth

10 Wybierz ok

11 Wreszcie uruchom ponownie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

 

 

Jak rozwiązać problemy z Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

Jeśli powyższe kroki nie działają, spróbuj wprowadzić Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus w tryb odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej. Następnie spróbuj połączyć Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus z innym urządzeniem Bluetooth w zasięgu i powinno działać. Te instrukcje powinny być w stanie rozwiązać wszelkie problemy Bluetooth masz na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *