Tekst brak alertu na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Jeśli kupiłeś Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, możesz chcieć wiedzieć o braku alertu tekstowego w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Mimo że Samsung Galaxy S20 nadal otrzymuje wiadomości tekstowe, Twój Galaxy S20 nie wyświetla alertu tekstowego na smartfonie. Poniżej wyjaśnimy, jak tekst Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie ma problemu z alertem.

 

 

Tekst brak alertu na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, SMS-ów lub innych powiadomień na samsungu Galaxy S20, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy z pojawiania się powiadomień na smartfonie Galaxy S20. W poniższych kierunkach pokażemy Ci, jak naprawić wyświetlane powiadomienie o braku wiadomości e-mail, te same kroki mogą być używane do wiadomości tekstowych i innych alertów.

1 Włącz Galaxy S20.

2 Otwórz aplikację Poczta.

3 Poszukaj przycisku “Więcej” i wybierz w sekcji “Ustawienia”.

4 Następnie wybierz “Powiadomienia”.

5 Sprawdź, czy kontrolka główna powiadomień e-mail jest włączona.

6 Wpisz konto e-mail, o które chcesz otrzymywać powiadomienia.

7 Upewnij się, że karta alertów jest na “Aktywny”.

 

 

Teraz powinieneś zostać powiadomiony, gdy otrzymasz e-maile na Samsung Galaxy S20. Ten sam proces działa w przypadku tekstów i innych alertów na smartfonie Galaxy S20. Ponadto w ostatnim podmenu można również dodać funkcję ustawień, która pozwala na zmianę ustawień dźwięku alertów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *