Samsung Uwaga 8/ Uwaga 9/Uwaga 10: Jak włączyć podwójne dotknięcie i obudź się

Podczas omawiania wydania nowego Samsung Galaxy Note 8, Note 9 i Note 10, użytkownicy byli podekscytowani nową opcją podwójnego dotknięcia, która obudziłaby wyświetlacz lub odesłała go z powrotem w tryb odpoczynku. Tak się jednak nie stało, co rozczarowało niektórych użytkowników. Samsung wprowadził jednak nową funkcję.

Monitor Zawsze włączony jest wyposażony w ustawienie, które umożliwia wyświetlanie ważnych, często używanych funkcji (godziny, daty i powiadomień) na ekranie bez konieczności włączania wyświetlania. Była to próba zapewnienia dostępu do ważnych informacji przy jednoczesnym wymazywanie konieczności nawet dotknij ekranu.

Może to być wygodna funkcja dla użytkowników. Jeśli jednak nie odpowiada Twoim potrzebom, możesz włączyć opcję podwójnego dotknięcia, aby obudzić smartfon Note 10, Note 9 i Note 8, wykonując kolejne proste kroki.

 

 

Aby włączyć podwójne wybudzenie w Notacie 10, Uwaga 9 i Uwaga 8
Aby korzystać z funkcji podwójnego dotknięcia, musisz zainstalować aplikację innej firmy, ponieważ nie jest to funkcja, którą oferuje Samsung. W Sklepie Google Play dostępnych jest wiele opcji aplikacji, które oferują opcję wybudania/uśpienia ekranu z podwójnym dotknięciem. Każda z tych aplikacji jest dobrym wyborem i pozwoli Ci uzyskać dostęp do ekranu i wyłączyć wyświetlacz za pomocą prostego podwójnego dotknięcia.

Oczywiście, trzeba będzie uruchomić tę aplikację w tle przez cały czas, aby korzystać z jego wygodnych funkcji. Może to okazać się rozładować baterię. Niemniej jednak możesz wypróbować jedną z tych aplikacji na nowym urządzeniu Samsung Galaxy Note 8, Note 9 i Note 10. Jeśli funkcja nie jest dla Ciebie lub rozpuszcza zbyt dużo baterii, zawsze możesz odinstalować aplikację później.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *