Samsung Uwaga 20 Stop Kapitalizacja (Rozwiązano)

Jeśli posiadasz Samsung Note 20, możesz wiedzieć, jak sprawić, by przestał być wielkimi literami słów. Powodem tego jest to, że jego część funkcji autokorekty. Pierwotnym powodem wprowadzenia funkcji autokorekty do smartfonów było naprawienie literówek lub innych błędów pisowni, które popełniasz podczas pisania na smartfonie. Ale autokorekta może powodować problemy lub bóle głowy dla słów, które nie są błędnie napisane na Samsung Galaxy Note 20, gdy autokorekty coś, co nie jest złe. Ten problem jest kontynuowany z Galaxy Note 20, ponieważ autokorekta może czasami być bólem głowy.

 

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty i chcą wyłączyć autokorektę, poniżej wyjaśnimy, jak możesz wyłączyć autokorektę na Samsung Galaxy Note 20. Można wyłączyć autokorektę na stałe lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik, jak włączyć i wyłączyć autokorektę na Samsung Galaxy Note 20.

 

Jak włączyć i wyłączyć autokorektę w Samsung Galaxy Note 20:

1 Włączanie Galaxy Note 20
2 Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę
3 W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”
4 Następnie wybierz opcję “Ustawienia”
5 Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go
6 Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

 

Później, jeśli zdecydujesz, że chcesz wiedzieć, jak włączyć autokorektę z powrotem “ON” dla Note 20, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do klawiatury i przejść do ustawień i zmienić funkcję autokorekty na “ON”, aby wszystko wróciło do normy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *