Samsung Uwaga 20 Obrót ekranu nie działa (rozwiązanie)

Niektórzy donoszą, że obrót ekranu Samsung Galaxy Note 20 nie działa, co obejmuje żyroskop lub akcelerometr przestał działać. Ten problem występuje, gdy obrót ekranu jest włączony i włączony. Oznacza to, że ekran Galaxy Note 20 nie obraca się nawet na stronie internetowej i utknął w pionie i nie idzie poziomo, gdy aparat jest przenoszony.
Inne typowe problemy, które stoją przed Galaxy Note 20, to to, że domyślny aparat pokazuje wszystko do góry nogami (tj. odwrócony) również wszystkie przyciski Samsung Note 20 są do góry nogami. Jeśli żadna z poniższych metod nie działa, może wystąpić problem z oprogramowaniem z bieżącym oprogramowaniem i zaleca się zaktualizowanie Notatki 20 do najnowszego oprogramowania.

 

Mogą istnieć dwa sposoby naprawienia rotacji ekranu Samsung Galaxy Note 20 nie działa, pierwszą rekomendacją jest twardy reset Galaxy Note 20.

Skuteczna metoda sprawdzania, czy żyroskop lub akcelerometr telefonu działa, wykonując autotest. Pomoże to zobaczyć, jaki jest prawdziwy problem, gdy ekran Samsung Note 20 nie będzie się obracał. Możesz to zrobić, naciskając kod “*#0*#” (bez cudzysłowów) na konsoli wybierania numerów Galaxy Note 20. Gdy jesteś na ekranie trybu serwisowego, dotknij “czujniki” i zrób autotest.

Jeśli operator sieci bezprzewodowej wyłączył opcję dostępu do ekranu usługi, jedynym rozwiązaniem w tym miejscu jest zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych. Aby dowiedzieć się, jak przywrócić ustawienia fabryczne Samsung Galaxy Note 20, przeczytaj ten przewodnik. Zaleca się również, aby najpierw sprawdzić ten problem u usługodawcy, ponieważ mogą wiedzieć już, że problem istnieje i mają dla Ciebie pewne rozwiązanie.

 

Kolejna nieszablonowa wskazówka od niektórych, których nie sugerowaliśmy, to uderzanie Galaxy Note 20 tyłem ręki, aby dać telefonowi delikatny wstrząs. Jeśli chcesz podjąć ryzyko, możesz to zrobić, po prostu uważaj
Ponownie, najbardziej zalecanym sposobem naprawienia, gdy ekran Galaxy Note 20 nie będzie się obracał, jest ukończenie twardego resetu. Ważne jest, aby pamiętać, że wykonując twardy reset Samsung Galaxy Note 20, ten proces usunie i usunie wszystkie dane, aplikacje i ustawienia. Należy zrobić na komputerze Samsung Note 20 zapasową, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych. Sposobem na tworzenie kopii zapasowych danych w Galaxy Note 20 jest przejście do ustawienia > Kopia zapasowa & reset. Możesz dowiedzieć się, jak wykonać twardy reset na Samsung Note 20 z tym przewodnikiem, tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *