Samsung Uwaga 20 Nie ładowanie (rozwiązana)

Sugerowano, że Samsung Note 20 nie ładuje się i powoduje u właścicieli pewne problemy. Wielu właścicieli Galaxy Note 20 myślało, że kabel USB był problemem i wyszło i kupiło nową ładowarkę, zamiast kilku szybkich metod, które zamierzamy zaproponować, może ogólnie rozwiązać problem, gdy Samsung Note 20 nie ładuje się poprawnie.

Niektóre z innych najczęstszych przyczyn problemu ładowarki w Note 20 nie ładują się, mogą być następujące, w tym Samsung Galaxy Note 20 nie ładuje się:

• Wygięte, uszkodzone lub wciśnięte złącza urządzenia lub baterii.
• Telefon jest uszkodzony.
• Uszkodzona bateria.
• Uszkodzona jednostka ładująca lub kabel.
• Tymczasowy problem z telefonem.
• Telefon jest uszkodzony.

 

Wymiana kabli

Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić, kiedy Samsung Note 20 nie ładuje się prawidłowo, jest sprawdzenie kabla ładującego. Czasami kabel ładowarki został uszkodzony lub utracił odpowiednie połączenie, aby naładować Note 20. Przed zakupem nowego kabla spróbuj go wyłączyć za pomocą innego kabla USB, który działa, aby sprawdzić, czy problem dotyczy kabla. Jeśli drugi kabel USB ładuje Galaxy Note 20, pomyśl o tym, aby dostać nową ładowarkę kablową Galaxy tutaj.

 

Czysty port USB

Innym częstym problemem z Samsung Note 20 nie ładowania przez USB jest to, że jest coś blokującego połączenie ze smartfonem. Może to być gruz, brud lub kłaczkę, która zatrzymuje połączenie. Dobrym sposobem rozwiązania tego problemu jest umieszczenie małej igły lub papieru i przeniesienie go w porcie ładowania USB, aby wszystko wydostać. W większości przypadków jest to główny problem, gdy Galaxy Note 20 nie ładuje się prawidłowo. Ale ważne jest, aby pamiętać, że podczas czyszczenia portu USB, należy uważać, aby niczego nie uszkodzić i oczyścić go delikatnie.

 

Resetowanie Samsung Note 20

Czasami powodem, dla którego Note 20 nie ładuje się po podłączeniu, jest to, że oprogramowanie wymaga ponownego uruchomienia. Ta metoda może być tymczasowa rozwiązać problem, ale pomaga rozwiązać problem z ładowaniem w Samsung Note 20. Przeczytaj szczegółowy przewodnik tutaj.

 

Uzyskaj pomoc techniczną od autoryzowanego technika

Jeśli żadna z powyższych metod nie działa na rzecz naprawienia problemu z ładowaniem Samsung Galaxy Note 20, inną sugestią byłoby wyjęcie smartfona i sprawdzenie go przez technika Samsunga. Jeśli z jakiegoś powodu smartfon wymaga naprawy i może być w stanie zapewnić wymianę w ramach gwarancji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *