Samsung Uwaga 20: Jak wyłączyć autokorektę

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, autokorekta została stworzona z myślą, aby pomóc naprawić literówki lub inne błędy pisowni, które popełniasz podczas pisania. Czasami funkcja Autokorekty może być problemem, gdy autokorektuje coś, co nie jest złe. Ten problem jest kontynuowany z Samsung Note 20 jako autokorekta może czasami być ból głowy.

 

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty, istnieje sposób na wyłączenie autokorekty na smartfonie Samsung Galaxy Note 20. Można wyłączyć autokorektę na zawsze lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik dotyczący sposobu wyłączania i autokorekty w Galaxy Note 20.

 

Jak wyłączyć autokorektę na Samsung Note 20:

1 Włączanie Galaxy Note 20
2 Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę
3 W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”
4 Następnie wybierz opcję “Ustawienia”
5 Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go
6 Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

 

Później, jeśli zdecydujesz, że chcesz wiedzieć, jak włączyć autokorektę “ON” za pomocą Galaxy Note 20, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do klawiatury i przejść do ustawień i zmienić funkcję autokorekty na “ON”, aby wszystko wróciło do normy.

Ważne jest, aby pamiętać, że dla tych, którzy mają alternatywną klawiaturę zainstalowaną za pośrednictwem Google Play, metoda wyłączania i automatycznego ustawiania autokorekty na Samsung Galaxy Note 20 może być nieco inna w zależności od tego, jak klawiatura jest rozmieszczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *