Samsung Uwaga 20: Jak naprawić słowa, które są poprawione źle

Jedną z kwestii dla osób posiadających Samsung Galaxy Note 20 jest to, że słowa są poprawiane źle z powodu funkcji Autokorekty. Funkcja Autokorekty została opracowana z myślą o naprawieniu literówek lub innych błędów pisowni, które popełniasz podczas pisania na smartfonie. Ale Autokorekta może czasami być problemem, korygując słowa źle. Ten problem jest kontynuowany z Samsung Note 20 jako autokorekta może czasami być ból głowy.
Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty i nie chcą, aby słowa były poprawne źle, istnieje sposób na wyłączenie autokorekty na smartfonie Galaxy Note 20. Można wyłączyć autokorektę na zawsze lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wyłączyć i na Autokorekcie na Samsung Galaxy Note 20.

 

Jak włączyć i wyłączyć autokorektę w Samsung Note 20:

• Włącz notatkę 20
• Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę
• W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”
• Następnie wybierz opcję “Ustawienia”
• Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go
• Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

 

Ważne jest, aby pamiętać, że dla tych, którzy mają alternatywną klawiaturę zainstalowaną za pośrednictwem Google Play, metoda wyłączania i automatycznego ustawiania autokorekty na Samsung Galaxy Note 20 może być nieco inna w zależności od tego, jak klawiatura jest rozmieszczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *