Samsung Uwaga 20 Internet Powolny (Rozwiązanie)

Niektórzy użytkownicy Samsung Note 20 narzekają na powolną prędkość Internetu. Ten problem internetu powoli dzieje się nawet z niektórymi podczas korzystania z aplikacji takich jak Facebook, Snapchat, Instagram, WhatsApp, Twitter i YouTube. Poniżej wyjaśnimy, jak rozwiązać problem z powolnym internetem na Samsung Galaxy Note 20.

 

Może istnieć kilka różnych powodów, dla których połączenie internetowe Samsung Note 20 jest powolne, a strony nie ładują się. Zanim wyjaśnimy różne sposoby naprawienia słabego połączenia internetowego w Galaxy Note 20, poniżej znajduje się kilka powodów, dla których ten problem występuje na smartfonie.

 

Typowe powody, dla których Samsung Note 20 Internet jest powolny:

• Słaba siła sygnału lub niska siła sygnału.
• Słaba sieć Wi-Fi.
• Strona internetowa jest pod dużym obciążeniem lub zbyt wielu użytkowników uzyskujących dostęp do witryny.
• Przeciążenie sieci lub zbyt wielu użytkowników sieci.
• Aplikacje działające w tle.
• Ilość pamięci urządzenia jest niska.
• Pamięć podręczna Internetu jest uszkodzona lub pełna.
• Zaktualizuj oprogramowanie układowe Note 20.
• Przestarzałe oprogramowanie przeglądarki lub oprogramowanie przeglądarki wymaga aktualizacji.
• Osiągnięto przekroczenie limitu prędkości lub ograniczenia prędkości.

 

Każda z powyższych przyczyn może spowodować powolne połączenie z Internetem w Samsung Note 20. Po sprawdzeniu, aby zobaczyć, co jest przyczyną problemu, jest za słabym połączeniem danych, i nadal nie możesz dowiedzieć się, jak rozwiązać zły problem z Internetem, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, jak rozwiązać powolny problem z Internetem Samsung Galaxy Note 20.

 

Wyczyść pamięć podręczną w Samsung Note 20

W większości przypadków powyższa metoda pomoże rozwiązać powolny problem internetowy w Galaxy Note 20. Ale jeśli z jakiegoś powodu Samsung Note 20 Internet jest nadal powolny, ukończenie “partycji pamięci podręcznej” powinno rozwiązać ten problem. Ta metoda nie usuwa żadnych danych z notatki 20. Wszystkie dane, takie jak zdjęcia, filmy i wiadomości, nie są usuwane i będą bezpieczne. Funkcję “Wipe Cache Partition” można wykonać w trybie odzyskiwania systemu Android. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak wyczyścić pamięć podręczną telefonu Note 20.

 

Upewnij się, że WiFi jest wyłączone w Samsung Note 20

Bardzo często notatka 20 jest nadal podłączona do słabego sygnału WiFi i należy sprawdzić, czy WiFi jest wyłączone lub wyłączone. Do ustawień sieci Wi-Fi w samsungu Note 20 można przejść do następujących ustawień:

1 Włącz notatkę 20.
2 Wybierz w menu.
3 Wybierz ustawienia.
4 Wybierz połączenia.
5 Wybierz Wi-Fi.
6 Dotknij suwaka ON/OFF obok przycisku Wi-Fi, aby wyłączyć Wi-Fi.

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Dla tych, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby naprawić powolne połączenie internetowe w Samsung Note 20, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, gdzie można go fizycznie sprawdzić pod kątem uszkodzenia. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *