Samsung Note 20 wyłącza się nagle (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, możesz mieć do czynienia z problemem, który Note 20 wyłącza się nagle bez powodu. Ten problem, który nagle wyłącza Samsung Note 20, nie jest normalny dla tego smartfona. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz naprawić Samsung Galaxy Note 20 od wyłączania i ponownego uruchamiania losowo.

 

Przywracanie fabryczne Galaxy Note 20

Pierwszą metodą, którą powinieneś spróbować naprawić Samsung Galaxy Note, która losowo wyłącza się, jest przywrócenie ustawień fabrycznych smartfona. Poniżej znajduje się przewodnik, jak przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy Note 20. Ważne jest, aby pamiętać, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy Note 20 należy najpierw wywrzeć kopie zapasowe wszystkich plików i informacji, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych.

 

Wyczyść pamięć podręczną na Samsung Galaxy Note 20

Po przyśmieniu ustawień fabrycznych Galaxy Note 20 zaleca się wyczyszczenie partycji pamięci podręcznej smartfona (Dowiedz się, jak wyczyścić Galaxy Note 20). Wyłącz Galaxy Note 20, a następnie naciśnij i przytrzymaj przyciski Zasilanie, Głośność i Strona główna. Gdy logo Samsung pojawi się z niebieskim tekstem odzyskiwania u góry, puścić. W menu Odzyskiwanie można użyć przycisku Zmniejszanie głośności, aby przewinąć i wyróżnić partycję pamięci podręcznej czyszczenia, a następnie nacisnąć przycisk Zasilania, aby ją zaznaczyć. Po zakończeniu użyj przycisków głośności, aby wyróżnić system ponownego uruchomienia teraz i zasilania, aby go wybrać.

 

Gwarancja na produkcję

Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziałała, zaleca się sprawdzenie, czy Samsung Galaxy Note 20 jest nadal objęty gwarancją. Powodem tego jest to, że mogą wystąpić poważne problemy ze smartfonem i jeśli Galaxy Note 20 jest nadal objęty gwarancją, można go wymienić, co rozwiąże Twoje problemy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *