Samsung Note 20 Problemy z ładowaniem (Rozwiązania)

Dla tych, którzy są właścicielami Samsung Note 20, możesz mieć problemy z ładowaniem, a poniżej wyjaśnimy, jak możesz rozwiązać problem z ładowaniem w Note 20. Niektórzy właściciele Samsung Note 20 myśleli, że kabel USB był problemem i wyszli i kupili nową ładowarkę, zamiast kilku szybkich metod, które zamierzamy zaproponować, można ogólnie rozwiązać problem, gdy Samsung Galaxy Note 20 nie ładuje się po podłączeniu.

 

Niektóre z innych najczęstszych przyczyn problemu ładowarki w Samsung Note 20 nie działa może być następujące, w tym Galaxy Note 20 nie ładowania – szary problem baterii:

• Wygięte, uszkodzone lub wciśnięte złącza urządzenia lub baterii.
• Telefon jest uszkodzony.
• Uszkodzona bateria.
• Uszkodzona jednostka ładująca lub kabel.
• Tymczasowy problem z telefonem.
• Telefon jest uszkodzony.

 

Reset samsung Galaxy Note 20

Czasami powodem, dla którego Galaxy Note 20 nie ładuje się po podłączeniu, jest to, że oprogramowanie wymaga ponownego uruchomienia. Ta metoda może być tymczasowa rozwiązać problem, ale pomaga rozwiązać problem z ładowaniem w Notacie 20. Przeczytaj szczegółowy przewodnik tutaj.

 

Wymiana kabli

Pierwszą rzeczą do sprawdzenia, gdy Galaxy Note 20 nie ładuje się prawidłowo, jest kabel ładujący. Czasami kabel ładowarki został uszkodzony lub utracił odpowiednie połączenie, aby naładować Note 20. Przed zakupem nowego kabla spróbuj go wyłączyć za pomocą innego kabla USB, który działa, aby sprawdzić, czy problem dotyczy kabla. Jeśli drugi kabel USB ładuje Note 20, pomyśl o tym, aby tutaj znaleźć nową ładowarkę kablową Galaxy Note.

Czysty port USB

Innym częstym problemem z Samsung Note 20 nie ładuje się przez USB jest to, że coś blokuje połączenie ze smartfonem. Może to być gruz, brud lub kłaczkę, która zatrzymuje połączenie. Dobrym sposobem rozwiązania tego problemu jest umieszczenie małej igły lub papieru i przeniesienie go w porcie ładowania USB, aby wszystko wydostać. W większości przypadków jest to główny problem, gdy Samsung Galaxy Note 20 nie ładuje się prawidłowo. Ale ważne jest, aby pamiętać, że podczas czyszczenia portu USB, należy uważać, aby niczego nie uszkodzić i oczyścić go delikatnie.

 

Uzyskaj pomoc techniczną od autoryzowanego technika

Jeśli żadna z powyższych metod nie działa na rzecz naprawienia problemu z ładowaniem Samsung Galaxy Note 20, inną sugestią byłoby wyjęcie smartfona i sprawdzenie go przez technika Samsunga. Jeśli z jakiegoś powodu smartfon wymaga naprawy i może być w stanie zapewnić wymianę w ramach gwarancji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *