Samsung Note 20 nie włącza się- tylko wibracje (rozwiązanie)

Jedną z kwestii, która wydaje się mieć miejsce w Samsung Galaxy Note 20, jest to, że kilka razy Galaxy Note 20 nie włączy się i po prostu wibruje. Według niektórych wydaje się, że smartfon działa jak zwykle i czują wibracje, ale ekrany nie budzą się, gdy próbują go obudzić. Niektóre typowe sposoby, że Uwaga 20 nie działa jest to, że zasila się i będzie zasilać ponownie tuż po logo Samsung miga na chwilę.

Może również pojawić się ostrzeżenie ekranu dotyczące pobierania lub modowania Galaxy Note 20. Głównym objawem będzie jednak ciągłe wibracje, a po podłączeniu ładowarki nie będzie powiadomienia o ładowaniu po jej wyłączeniu. Ale to może być ustalone i wyjaśnimy, jak rozwiązać ten problem, gdy Samsung Galaxy Note 20 nie włączy się tylko wibruje.

 

Naprawianie głównego problemu Galaxy Note 20, gdy smartfon stale wibruje i podłączasz ładowarkę, nie będzie powiadomienia o ładowaniu po jej wyłączeniu, może wymagać otwarcia urządzenia i samodzielnego naprawienia rozwiązania zamiast płacić mnóstwo pieniędzy, wysyłając Samsung Note 20 do warsztatu.

 

Jak naprawić Samsung Galaxy Note 20 nie włącza się tylko wibruje problem

1 Wyłącz Galaxy Note 20

2 Zdejmij tylną pokrywę notatki

3 Wyjmij baterię ze smartfona

4 Za pomocą śrubokręta zdejmij śruby pod tylną pokrywą.

5 Teraz ostrożnie oddzielić wydaje lub dwa fałdy trzymając przód i tył urządzenia razem.

6 Po usunięciu całego tyłu znajdź zakrycie przycisku zasilania i usuń prawdziwy przycisk zasilania, który wygląda na biały

7 Za pomocą śrubokręta przesuń przycisk we wszystkich czterech kierunkach, aby go zgubić. Następnie podnieś płytkę drukowaną i usuń wszelkie potencjalne zabrudzenia lub kurz z poziomu przycisku lub płytki drukowanej.

8 Wymień baterię i spróbuj wysilić urządzenie, co może potrwać kilka prób jego poprawienia.

 

Jeśli działa z powrotem do telefonu, należy pamiętać, że przycisk może utknąć ponownie, więc może chcesz pozostawić zewnętrzne pokrycie przycisku zasilania wyłączone lub może być konieczne, aby uzyskać trochę twórczy z urządzenia, aby nadal go używać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *