Samsung Note 20: Jak włączyć funkcję alarmu

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy Note 20, możesz chcieć wiedzieć, jak włączyć funkcję Budzik. Budzik Samsung Note 20 świetnie się budzi, aby cię obudzić lub przypomnieć o ważnych wydarzeniach. Zegar można również używać jako stopera, aby śledzić czas podczas biegu. Budzik na Note 20 ma świetną funkcję drzemki, która jest świetna, zwłaszcza jeśli hotel, w którym przebywasz podczas podróży, nie ma budzika.

 

Ten przewodnik nauczy Cię, jak ustawić, edytować i usunąć aplikację budzika za pomocą wbudowanego widżetu i łatwo korzystać z funkcji drzemki na Samsung Galaxy Note 20.

 

Zarządzanie alarmami

Aby utworzyć nowy alarm dotykowy Aplikacje > Zegar > Utwórz. Ustaw poniższe opcje na żądane ustawienia.

• Czas: Dotknij strzałek w górę lub w dół, aby ustawić godzinę zabrzmienia alarmu. Dotknij am/pm, aby przełączyć porę dnia.
• Powtórzenie alarmu: dotknij, które dni, aby powtórzyć alarm. Zaznacz pole Powtórz co tydzień, aby powtórzyć alarm w wybranych dniach co tydzień.
• Typ alarmu: Ustaw sposób, w jaki alarm brzmi po aktywacji (dźwięk, wibracje lub wibracje i dźwięk).
• Sygnał alarmu: Ustaw plik dźwiękowy odtwarzany po włączeniu alarmu.
• Głośność alarmu: Przeciągnij suwak, aby wyregulować głośność alarmu.
• Drzemka: Dotknij przełącznika, aby włączyć i wyłączyć funkcję drzemki. Dotknij drzemki, aby dostosować ustawienia drzemki, i ustaw INTERWAŁ (3, 6, 10, 16 lub 30 minut) i POWTÓRZ (1, 2, 3, 6 lub 10 razy).
• Nazwa: Ustaw konkretną nazwę alarmu. Nazwa pojawi się na wyświetlaczu, gdy zabrzmi alarm.

 

Ustawianie funkcji drzemki

Dla tych, którzy chcą włączyć funkcję drzemki Galaxy Note 20 po rozlegnięciu alarmu, dotknij i przesuń żółty znak “ZZ” w dowolnym kierunku. Funkcja drzemki musi być najpierw ustawiona w ustawieniach alarmu.

 

Usuwanie alarmu

Jeśli chcesz usunąć alarm w Samsung Note 20, przejdź do menu alarmu. Następnie dotknij i przytrzymaj alarm, który chcesz usunąć, i kliknij Usuń. Jeśli chcesz wyłączyć alarm i zapisać alarm do późniejszego użycia, kliknij “Zegar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *