Samsung Note 20 Czarny ekran (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, możesz mieć do czynienia z czarnym ekranem po włączeniu Note 20. Mimo że przyciski Galaxy Note 20 zapalają się jak zwykle, ekran pozostaje czarny i nic się nie wyświetla. Ekran Samsung Note 20 nie włącza się w losowych godzinach dla różnych osób, ale częstym problemem jest to, że ekran nie włącza się i budzi, a tym samym ma czarny ekran. Istnieje kilka różnych sposobów, aby spróbować rozwiązać problem z pustym ekranem Galaxy Note 20, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak naprawić czarny ekran Galaxy Note 20, aby nie włączać problemu.

 

Przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Note 20

Jedną z metod, które pomogą Ci rozwiązać problem z czarnym ekranem w Galaxy Note 20, jest przywrócenie do ustawień fabrycznych smartfona. Poniżej znajduje się przewodnik, jak przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy Note 20. Ważne jest, aby pamiętać, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy Note 20 należy najpierw wywrzeć kopie zapasowe wszystkich plików i informacji, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych.

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje, że Samsung Galaxy Note 20 przejdzie w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

1 Jednocześnie naciskaj i przytrzymuj przyciski Zwiększanie głośności, Dom i Zasilanie

2 Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.

3 Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby ją wybrać.

4 Po wyczyszczeniu partycji pamięci podręcznej uwaga 20 zostanie automatycznie ponownie uruchomiona

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując skłonić Samsunga Galaxy Note 20 do zwrotu z czarnym ekranem, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem jakichkolwiek uszkodzeń. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *