Samsung Note 20 Aparat failed (Rozwiązanie)

Samsung Galaxy Note 20 ma wspaniały nowy aparat, niektórzy zgłaszali, że aparat nie wystąpił problem na swoich smartfonach. Donoszono, że kilka dni po normalnym użytkowaniu główny aparat Galaxy Note 20 zapewnia nieoczekiwany komunikat – “Ostrzeżenie: Aparat nie działa” – a aparat Samsung Galaxy Note 20 przestaje działać. Problem nie został rozwiązany po ponownym uruchomieniu urządzenia lub przywróceniu go do ustawień fabrycznych.

 

Poniżej wyjaśnimy kilka różnych sposobów, które możesz rozwiązać problem z aparatem w Samsung Galaxy Note 20.

Jak naprawić Samsung Note 20 Aparat nie powiodło się problem:

• Uruchom ponownie Samsung Galaxy Note 20, może to rozwiązać problem z aparatem. Przytrzymaj przycisk “Zasilanie” i przycisk “Home” w tym samym czasie przez 7 sekund, aż telefon się wyłączy i wibruje.
• Przejdź do ustawień, otwórz Menedżera aplikacji, a następnie przejdź do aplikacji Aparat. Wybierz na Force stop, wyczyść dane i wyczyść pamięć podręczną.
• Następną próbą jest wyczyszczenie partycji pamięci podręcznej, może to rozwiązać problem z aparatem w Samsung Galaxy Note 20. Wyłącz smartfon, a następnie przytrzymaj i naciśnij jednocześnie przyciski Zasilania, Domu i Zwiększania głośności. Puścić wszystkie przyciski i czekać na ekran odzyskiwania systemu Android, aby pokazać się. Wyróżnij partycję Wyczyść pamięć podręczną za pomocą klawisza Zmniejszanie głośności i naciśnij klawisz Zasilania, aby wybrać tę opcję.

 

Po wypróbowaniu powyższych kroków, jeśli aparat zawiódł problem nadal występuje na Samsung Galaxy Note 20, zaleca się skontaktowanie się ze sprzedawcą lub Samsungiem i poprosić o wymianę, ponieważ aparat jest uszkodzony i nie działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *