Samsung Galaxy S20: Włączanie lub wyłączanie trybu awaryjnego

Samsung Galaxy S20 oferuje tryb awaryjny, który umożliwia dostęp do systemu operacyjnego z domyślnym oprogramowaniem w przypadku jakichkolwiek problemów z rozwiązywaniem problemów w Galaxy S20. Ponadto możesz korzystać z trybu awaryjnego, jeśli zainstalowane aplikacje już nie działają lub jeśli Galaxy S20 będzie nadal ponownie uruchamiany.

Dla tych, którzy nie wiedzą, co to jest tryb awaryjny, jest to inny tryb, który umieszcza środowisko Galaxy S20, które pozwala użytkownikom bezpiecznie odinstalowywać aplikacje, usuwać błędy. Najlepszy czas na korzystanie z trybu awaryjnego w Galaxy S20 jest, gdy zauważysz, że aplikacja jest brudząc i nie można go normalnie odinstalować, wystarczy przełączyć się na tryb awaryjny Samsung Galaxy S20 i będzie bardzo łatwo go odinstalować bez szkody dla urządzenia. Po naprawieniu problemów możesz wyprowadzić Galaxy S20 z trybu awaryjnego i korzystać ze smartfona jak zwykle. Poniżej znajdują się instrukcje, jak włączyć tryb awaryjny i jak wyłączyć Galaxy S20 w trybie awaryjnym.

 

 

Jak włączyć tryb awaryjny na Samsung Galaxy S20:

1. Wyłącz Galaxy S20

2. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk Power/Lock, aż zobaczysz logo “Galaxy S20”

3. Gdy logo się pojawi, natychmiast przytrzymaj przycisk Zmniejszania głośności, zwalniając przycisk zasilania

4. Trzymaj głośność w dół, aż telefon zakończy ponowne uruchomienie

5. Jeśli załadowano pomyślnie, w lewym dolnym rogu ekranu pojawi się “Tryb awaryjny”.

6. Puścić przycisk Zmniejszania głośności

7. Aby wyjść z “trybu awaryjnego”, naciśnij klawisz Power/Lock, a następnie kliknij przycisk Uruchom ponownie

 

Ważne jest, aby pamiętać, że gdy Galaxy S20 jest w trybie awaryjnym, spowoduje to wyłączenie wszystkich usług i aplikacji innych firm, dopóki Galaxy S20 nie zostanie wyłączony z trybu awaryjnego. Dzięki temu możesz szybko dostać się do urządzenia, włączyć lub wyłączyć wszystko, czego potrzebujesz, a następnie ponownie uruchomić.

 

 

Jak wyprowadzić Galaxy S20 z trybu awaryjnego:

• Uruchom ponownie Galaxy S20 i powróci do trybu normalnego

• Wprowadź tryb odzyskiwania (Dowiedz się, jak wejść w tryb odzyskiwania w Galaxy S20)

• Wyjmij baterię i włóż ją z powrotem po 5 minutach (Dowiedz się, jak wyjąć baterię Galaxy S20)

Donoszono, że niektóre modele Galaxy S20 mogą wymagać naciśnięcia i przytrzymania przycisku Zmniejszanie głośności podczas uruchamiania w taki sam sposób, jak włączenie wyjścia z trybu awaryjnego.

Powyższe instrukcje powinny umożliwiać wejście w “Tryb awaryjny” w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Ten przewodnik powinien również pomóc, gdy chcesz uruchomić Galaxy S20 w trybie awaryjnym, gdy masz problemy z rozwiązywaniem problemów z poszczególnymi aplikacjami i chcesz rozwiązać problemy związane z aplikacjami.

 

.

Jak uzyskać Galaxy S20 z trybu awaryjnego

Samsung Galaxy S20 to niesamowity smartfon, a znając kilka wskazówek, takich jak jak wejść w tryb awaryjny w Samsung Galaxy S20, a także jak wyjść z trybu awaryjnego, będziesz mieć większą kontrolę nad Galaxy S20. Ważne jest, aby wiedzieć, jak uzyskać Galaxy S20 z trybu awaryjnego i włączyć tryb awaryjny w przypadku problemów z Galaxy S20. Istnieje kilka przydatnych powodów, dla których chcesz wprowadzić Galaxy S20 w tryb awaryjny, na przykład gdy masz problemy z rozwiązywaniem problemów z poszczególnymi aplikacjami i chcesz rozwiązać problemy związane z aplikacjami, które zawieszają się, resetują lub działają wolno.

Ale po naprawieniu tych problemów wielu chce wiedzieć, jak wyłączyć Galaxy S20 w trybie awaryjnym. Oto trzy różne metody, jak uzyskać Galaxy S20 z trybu awaryjnego, który będzie również działać dla Galaxy S20 + Plus, jak również.

 

 

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak wyprowadzić Galaxy S20 z trybu awaryjnego:

• Uruchom ponownie Galaxy S20 i powróci do trybu normalnego

• Wprowadź tryb odzyskiwania (Dowiedz się, jak wejść w tryb odzyskiwania w Galaxy S20)

• Wyjmij baterię i włóż ją z powrotem po 5 minutach (Dowiedz się, jak wyjąć baterię Galaxy S20)

Korzystanie z dowolnej z trzech metod pokazanych powyżej pozwoli Ci wyjść z trybu awaryjnego na Galaxy S20. Powinno to pozwolić na rozwiązanie wszelkich problemów z rozwiązywaniem problemów z poszczególnymi aplikacjami i chcesz rozwiązać problemy związane z aplikacjami, które zamrażają, resetują lub działają wolno w Galaxy S20, a następnie wychodzą z trybu awaryjnego w Galaxy S20 Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *