Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Problemy ze słuchawkami Bluetooth

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak rozwiązać problemy ze słuchawkami Bluetooth podczas podłączania. Poniżej znajdziecie kilka rozwiązań, których możesz użyć, aby rozwiązać problemy Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus ze słuchawkami Bluetooth.

 

Niektóre problemy ze słuchawkami Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Bluetooth są nieznane, a Samsung do tej pory nie opublikował żadnego raportu o błędach sprzętu ani oprogramowania. Ponieważ ten problem nie został opublikowany nigdzie nie ma pewnego sposobu, aby rozwiązać problem Bluetooth w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka różnych sposobów, które mogłyby rozwiązać te problemy ze słuchawkami Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

Pierwszą metodą rozwiązania problemów z Technologią Bluetooth Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest wyczyszczenie danych Bluetooth za pomocą wyczyszczenie przewodnika po pamięci podręcznej. Pamięć podręczna umożliwia przechowywanie danych tymczasowych w celu uzyskania lepszej pomocy podczas przełączania między aplikacjami. Ten problem występuje najczęściej po podłączeniu Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus do samochodowych urządzeń Bluetooth. Za każdym razem, gdy napotkasz taki problem, zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych Bluetooth oraz próbę ponownego nawiązania połączenia. Poniżej znajduje się kilka innych kroków, jak rozwiązać problemy Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Bluetooth.

 

 

Jak rozwiązać problemy z Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

1 Włączanie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2 Przejdź do ekranu głównego i wybierz ikonę aplikacji

3 Następnie wybierz ikonę ustawień

4 Przeglądaj w poszukiwaniu menedżera aplikacji

5 Wyświetl wszystkie karty, przesuwając palcem w prawo lub w lewo

6 Wybierz na Bluetooth

7 Wybierz, aby zatrzymać go na siłę.

8 Teraz wyczyść pamięć podręczną

9 Wybierz wyczyść dane Bluetooth

10 Wybierz ok

11 Wreszcie uruchom ponownie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

 

Jak rozwiązać problemy z Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus Bluetooth:
Jeśli powyższe kroki nie działają, spróbuj wprowadzić Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus w tryb odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej. Następnie spróbuj połączyć Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus z innym urządzeniem Bluetooth w zasięgu i powinno działać. Te instrukcje powinny być w stanie rozwiązać wszelkie problemy Bluetooth masz na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *