Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus: Jak odrzucić połączenia

 

Dla tych, którzy są właścicielami Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, możesz wiedzieć, jak odrzucić połączenia od ludzi. Może być kilka powodów, dla których chcesz odrzucić połączenia na Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, zwłaszcza, że coraz więcej spamerów i telemarketerów kontaktuje się teraz z ludźmi na swoich smartfonach.
Samsung nazywa swoją funkcję blokowania połączeń jako “odrzucenie”, więc będziemy używać tego terminu zamiennie z “blokiem”. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz odrzucić połączenia na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak odrzucić połączenia z listy automatycznego odrzucania

Jednym ze sposobów odrzucenia połączeń na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest przejście do samej aplikacji Telefon. Po przejściu do aplikacji Telefon wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Ustawienia”. Drugą opcją na liście powinno być “Odrzucenie połączenia”. Właśnie tam zmierzamy. Więc dotknij. Teraz naciśnij “Automatyczna lista odrzucenia”. Po przejściu na tę stronę możesz wprowadzić numer telefonu lub kontakt, aby zablokować na Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Ponadto, jeśli ktoś zablokował w przeszłości, te liczby pojawią się również tutaj, więc jest to łatwe miejsce, aby usunąć ludzi z listy odrzucenia, jeśli chcesz.

 

 

Jak odrzucić połączenia od pojedynczego rozmówcy

Inną metodą, której możesz użyć, aby odrzucić indywidualny numer lub kontakt w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, jest przejście do aplikacji Telefon. Naciśnij dziennik połączeń i wybierz numer, który chcesz zablokować. Następnie wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Dodaj do automatycznego odrzucania listy.”

 

 

Jak odrzucić połączenia od wszystkich nieznanych rozmówców

Jednym z głównych problemów jest to, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus odbiera połączenia z nieznanych numerów. Najlepszym sposobem na odrzucenie tych połączeń jest przejście do “Listy automatycznego odrzucania” i wybranie opcji blokowania połączeń od “Nieznanych rozmówców” w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć gogle i nie będziesz już przeszkadzał dzwoniącym, którzy blokują ich przychodzący numer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *