Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Dźwięki wycina (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak naprawić dźwięki Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Niektóre problemy zauważone w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus obejmują problemy z dźwiękiem podczas rozmowy przez telefon, problemy z dźwiękiem mogą być spowodowane przez Bluetooth, a dźwięk wyłącza się na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Poniżej znajdziemy się w niektórych rozwiązaniach, których możesz użyć, aby rozwiązać problemy z Galaxy S20 z odcięciem dźwięku.
Poniżej zaproponujemy kilka możliwych rozwiązań, aby naprawić odcina dźwięk w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Jeśli problemy z dźwiękiem nadal występują po sugestiach, zaleca się skontaktowanie się ze sprzedawcą w celu wymiany Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Poniżej znajduje się przewodnik, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem Galaxy S20.

 

 

Jak naprawić dźwięk Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

1 Wyłącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, wyjmij kartę SIM, a następnie ponownie włóż kartę SIM, włącz smartfon.
2 Brud, gruz i kurz mogą utknąć w mikrofonie, spróbuj wyczyścić mikrofon sprężonym powietrzem i sprawdzić, czy problem z dźwiękiem Galaxy S20 został rozwiązany.
3 Problem z dźwiękiem może być spowodowany przez Bluetooth. Wyłącz urządzenie Bluetooth i sprawdź, czy rozwiąże to problem z dźwiękiem w Galaxy S20.
4 Pamięć podręczna wycierania smartfona może również rozwiązać problem z dźwiękiem, przeczytaj ten przewodnik, jak wytrzeć pamięć podręczną Galaxy S20.
5 Kolejną sugestią jest wprowadzenie Galaxy S20 w tryb odzyskiwania. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, jak wprowadzić Galaxy S20 w tryb odzyskiwania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *