Samsung A9, A8, A7, A6, A5, A4, A3: Jak naprawić przycisk Wstecz nie działa

Smartfon Samsung Galaxy A9, A8, A7, A6, A5, A4, A3 jest wyposażony w dwa przyciski dotykowe, które, jak zapewne zauważyłeś, zapalają się po dotknięciu. Większość naszych czytelników zwraca uwagę na to rozproszone światło zza klucza tylko wtedy, gdy przestaje działać. A przynajmniej tak myślą, pomimo faktu, że częściej niż nie, światło jest po prostu dezaktywowane i nie złamane.

Możesz sprawdzić ten aspekt, sprawdzając, czy klawisz dotykowy nadal reaguje na nacisk i nadal możesz z nim nawigować. Jeśli twój Samsung Galaxy A9, A8, A7, A6, A5, A4, A3 przycisk wstecz działa jak normalnie, ale już się nie świeci, oczywiście nie można podejrzewać, że klucz jest uszkodzony. Teraz, gdy wiesz, że pracujesz nad czymś więcej niż przeczuciem, co możesz zrobić z brakującym światłem?

Możesz zaakceptować, że został automatycznie dezaktywowany przez Samsung Galaxy A9, A8, A7, A6, A5, A4, A3, ze względu na wejście w tryb oszczędzania energii. Czy tak się stało niedawno, wyczerpuje się bateria?

Jeśli naprawdę błędy, że nie masz już tego światła, lub jeśli chcesz tylko upewnić się, że jest to problem z ustawieniami, czytaj dalej:

 

Najprostsza poprawka, aby światło klawisza dotykowego nie działało, wymaga:
1. Dostęp do cienia powiadomień, przesuwając palcem w dół od góry ekranu;
2. Dotknij ikony małego koła zębatego, znajdującej się w prawym górnym rogu tego menu;
3. Po osiągnięciu ustawień ogólnych przejdź do szybkich ustawień;
4. Zidentyfikuj opcję Oszczędzanie energii i dotknij jej;
5. Wybierz tryb oszczędzania energii;
6. Sprawdź opcję Ogranicz wydajność;
7. Poszukaj opcji “Wyłącz światło klawiszy dotykowych” i odznacz jej pole.

 

Teraz upewniłeś się, że nic nie sprawi, że światło klawisza dotykowego wyłączy się ponownie, niezależnie od tego, co dzieje się z Samsung Galaxy A9, A8, A7, A6, A5, A4, A3 lub stanem baterii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *