Rozwiązanie black screen dla Samsung Note 20

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy Note 20, możliwe, że masz czarny ekran po włączeniu Note 20. Mimo że przyciski Note 20 zapalają się jak zwykle, ekran pozostaje czarny i nic się nie wyświetla. Ekran Galaxy Note 20 nie włącza się w losowych godzinach dla różnych osób, ale częstym problemem jest to, że ekran nie włącza się i budzi, a tym samym ma czarny ekran. Istnieje kilka różnych sposobów, aby spróbować rozwiązać problem z pustym ekranem Galaxy Note 20, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak naprawić czarny ekran Samsung Note 20, nie włączając problemu.

 

Przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Note 20

Jedną z metod, które pomogą Ci rozwiązać problem z czarnym ekranem w Galaxy Note 20, jest przywrócenie do ustawień fabrycznych smartfona. Poniżej znajduje się przewodnik dotyczący resetowania ustawień fabrycznych notatki 20. Ważne jest, aby pamiętać, że przed udaniem się do ustawień fabrycznych Uwaga 20; należy wywkprzeć wszystkie pliki i informacje, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych.

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje, że Samsung Galaxy Note 20 przejdzie w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

1 Jednocześnie naciskaj i przytrzymuj przyciski Zwiększanie głośności, Dom i Zasilanie

2 Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.

3 Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby ją wybrać.

4 Po wyczyszczyniu partycji pamięci podręcznej Galaxy Note 20 zostanie automatycznie ponownie uruchomiony

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując skłonić Samsunga Galaxy Note 20 do zwrotu z czarnym ekranem, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem jakichkolwiek uszkodzeń. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *