Przejrzysta historia na Samsung Galaxy Note 20 (Rozwiązanie)

Jeśli jesteś właścicielem Samsung Galaxy Note 20, możesz chcieć wyczyścić historię z przeglądarki internetowej smartfona, poniżej wyjaśnimy, jak to zrobić. Nie może być nieograniczone możliwości, dlaczego chcesz wyczyścić przeglądarkę internetową lub historię wyszukiwania na smartfonie, a więc tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić na Uwaga 20.

 

Jak wyczyścić historię Google Chrome na Samsung Note 20

Oprócz przeglądarki Android, wielu korzysta z przeglądarki Google Chrome, a proces usuwania historii Google Chrome w Note 20 jest zasadniczo podobny. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać na tym samym przycisku menu z trzema kropkami i wybrać “Historia”, a następnie wybrać przycisk “Wyczyść dane przeglądania” u dołu ekranu. Wybierz typy danych i informacji, które chcesz usunąć z Google Chrome. Jedyną zaletą Chrome jest możliwość usuwania pojedynczych wizyt w witrynie zamiast wszystkiego lub nic, więc nie wydaje się, aby ukrywać swoje ślady.

 

Jak wyczyścić historię przeglądarki na Samsung Note 20

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to włączyć Samsung Note 20 i przejść do przeglądarki Android. Tam wybierz symbol trzy- lub trzypunktowy. Po wybraniu symbolu pojawi się menu i należy wybrać opcję “Ustawienia”.
Następnie poszukaj opcji Prywatność i wybierz opcję “Usuń dane osobowe”, która wyświetli listę opcji historii przeglądarki internetowej. Na tym ekranie znajdziesz szeroką gamę opcji, w tym wymazanie historii przeglądarki, pamięci podręcznej, plików cookie i danych witryny, a nawet informacje o automatycznym wypełnianiu i haśle.
Po wybraniu informacji, które chcesz wyczyścić historię z Galaxy Note 20, proces ten zajmie tylko krótki okres czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *