Przejrzysta historia na Samsung Galaxy Note 20 (Rozwiązanie)

Jeśli właścicielem jesteś Samsung Galaxy Note 20, możesz chcesz chcieć wyczyścić historię z przeglądarki internetowej smartfona, po wyjaśnimy, jak do zrobić. Nie może być nieograniczone możliwości, dlaczego chcesz wyczyścić przeglądarkę internetową lub historię wyszukiwania na smartfonie, więc tutaj wyjaśnimy, jak do zrobić na 20.

 

Jak wyczyścić historię Google Chrome na Samsung Note 20

Oprócz przeglądarki Android, wielu korzysta z przeglądarki Google Chrome, procesa historii Google Chrome w Note 20 jest nadal podobny. Wszystko, co musisz zrobić, do wyboru na tym samym przycisku menu z trzema kropkami i wybrać “Historia”, a wybrać przycisk “Wyczyść dane przeglądania” u do ekranu ekranu. Wybierz typy danych i informacji, które chcesz usunąć z Google Chrome. Jedyną zaletą Chrome jest możliwość usuwania pojedynczych w witrynie zamiast wszystkiego lub nic, więc nie wydaje, aby ukrywać ślady.

 

Jak wyczyścić historię przeglądarki na Samsung Note 20

Pierwszą, rzeczą powinieneś zrobić, do włączyć Samsung Note 20 i przejść do przeglądarki Android. Tam wybierz symbol trzy- lub trzypunktowy. Po wybraniu symbolu z menu i do dosie wybranej opcji “Ustawienia”.

Następnie poszukaj opcji Prywatność i wybierz opcję “Usuń dane osobowe”, która jest ą dla opcji opcji historii, do końca 2019 roku. Na tym, ekranie galizyj gama opcji, w tymksie danych historii, pamięci podręcznej, plików cookie i witryny, a nawet informacje o automatycznym wypełnianiu i haśle.

Po wybraniu informacji, które chcesz wyczyścić historię z Galaxy Note 20, proces ten zajmie tylko krótki okres czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *