Problem z połączeniem Bluetooth w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak rozwiązać problemy z połączeniem bluetooth w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy z połączeniem Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Najnowszy flagowy smartfon z telefonu Samsung jest wyposażony w kilka wspaniałych funkcji, z którymi żaden inny smartfon nie może konkurować. Ale niektórzy użytkownicy zgłaszali problem z połączeniem Bluetooth Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Problem z połączeniem Bluetooth jest jednym z najbardziej bolesnych problemów, z jakim użytkownik musiał się zmierzyć do tej pory z tym urządzeniem, a Samsung nie opublikował do tej pory żadnego raportu o błędach sprzętu lub oprogramowania.
Ponieważ ten problem nie został opublikowany nigdzie nie ma pewnego sposobu, aby rozwiązać problemy z połączeniem Bluetooth na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, który jest również powszechny w samochodach takich jak Mercedes Benz, Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Mazda, Nissan Ford, GM, Toyota i Volvo. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka różnych sposobów, które mogłyby rozwiązać te Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus problem z połączeniem z Bluetooth.

 

Pierwszą metodą rozwiązania problemów z połączeniem Galaxy S20 Bluetooth jest wyczyszczenie danych Bluetooth za pomocą wyczyszczenie przewodnika po pamięci podręcznej. Pamięć podręczna umożliwia przechowywanie danych tymczasowych w celu uzyskania lepszej pomocy podczas przełączania między aplikacjami. Ten problem występuje najczęściej po podłączeniu Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus do samochodowych urządzeń Bluetooth. Za każdym razem, gdy napotkasz taki problem, zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych Bluetooth oraz próbę ponownego nawiązania połączenia. Poniżej znajduje się kilka innych kroków, jak rozwiązać problem z połączeniem Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Bluetooth.

 

 

Jak rozwiązać problem z połączeniem Bluetooth Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

1 Tun w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2 Przejdź do ekranu głównego i wybierz ikonę aplikacji

3 Następnie wybierz ikonę ustawień

4 Przeglądaj w poszukiwaniu menedżera aplikacji

5 Wyświetl wszystkie karty, przesuwając palcem w prawo lub w lewo

6 Wybierz na Bluetooth

7 Wybierz, aby zatrzymać go na siłę.

8 Teraz wyczyść pamięć podręczną

9 Wybierz wyczyść dane Bluetooth

10 Wybierz ok

11 Wreszcie uruchom ponownie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

 

Jak rozwiązać problemy z połączeniem Samsung Galaxy S20 Bluetooth:

Jeśli powyższe kroki nie działają, spróbuj wprowadzić Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus w tryb odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej. Następnie spróbuj podłączyć Samsung Galaxy S20 do innego urządzenia Bluetooth w zasięgu i powinno działać. Te instrukcje powinny być w stanie rozwiązać wszelkie problemy Bluetooth masz na Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *