Kalibruj automatyczną jasność w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Czy zdajesz sobie sprawę, że smartfon Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest wyposażony w funkcję automatycznej jasności ekranu? Po włączeniu funkcji automatycznej jasności w urządzeniu, dostosuje jasność ekranu do środowiska, w którym się znajduje. Na przykład, jeśli jesteś na zewnątrz, ekran Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus automatycznie zwiększy jego jasność. Jeśli wejdziesz do środka, ekran zostanie automatycznie wygaszony.

Jeśli jesteś typem, który porusza się między różnymi środowiskami, funkcja automatycznej jasności jest jednym z najprostszych sposobów na utrzymanie ekranu Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus wystarczająco jasnego, aby go zobaczyć. Chociaż funkcja automatycznej jasności działa dobrze przez większość czasu, funkcja czasami musi być skalibrowana ponownie, aby działała wydajniej.

Jeśli zauważysz, że ekran telefonu nie jest wystarczająco jasny, gdy jesteś na zewnątrz lub jeśli nie jest przyciemniony, gdy ma być, musisz wykonać poniższe kroki, aby wiedzieć, jak możesz skalibrować funkcję automatycznej jasności w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

Jak skalibrować automatyczną jasność w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Kalibruj automatyczną jasność w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus & Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus Plus:
1. Po włączeniu funkcji automatycznej jasności, taśma smartfona, obejmujące dwa czujniki znajdujące się po prawej i lewej stronie słuchawki.
2. To sprawi, że urządzenie pomyśli, że jesteś w całkowicie ciemnym pomieszczeniu.
3. Następnie wyłącz funkcję automatycznej jasności, przesuwając w dół pasek stanu i przesuwając pasek jasności ekranu od prawej do lewej, a czujniki są nadal objęte.
4. Następnie szybko włącz funkcję automatycznej jasności i wyłącz ją ponownie. Upewnij się, że dwa czujniki są nadal klejone!
5. Następnie zanieś smartfon do lampy, a następnie wyjmij taśmę.
6. Zwiększ jasność telefonu do ustawienia maksymalnego, a następnie włącz funkcję automatycznej jasności.
7. Do tej pory Twój Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus będzie miał ponownie skalibrowane czujniki automatycznej jasności. Dzięki temu będzie działać wydajniej w jasnym świetle, ciemnym świetle i wszystkim pomiędzy.

Po wykonać powyższe kroki powinieneś wiedzieć, jak skalibrować Automatyczną jasność w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *