Jak zrobić lustrzane odbicie ekranu na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max

Jeśli posiadasz iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Max i jesteś zainteresowany przeprowadzeniem lustrzanego odbicia ekranu na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max, jesteś na prawej stronie. W tym artykule opowiemy Ci o tym, jak przejść do lustrzanego odbicia ekranu iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max na dwa różne sposoby.

Patrząc na lustro ekranu iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Max, możesz zdecydować się na korzystanie z połączenia twardego lub zrobić to bezprzewodowo. Jeśli masz dostęp do odpowiedniego oprogramowania i narzędzi, nie będziesz miał żadnego problemu podczas dublowania ekranu iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max do telewizora.

Jak zrobić lustrzane odbicie ekranu na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max
Jeśli musisz połączyć iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Maxa z telewizorem z połączeniem bezprzewodowym, powinieneś posiadać urządzenie Apple TV.

1. Kup kabel HDMI i Apple TV
2. Połącz urządzenie Apple TV z siecią bezprzewodową. Po zakończeniu zacznij korzystać z funkcji AirPlay
3. Możesz rozpocząć odtwarzanie filmu za pośrednictwem Przeglądarki Safari, Aplikacji YouTube lub YouTube
4. Przesuń do góry ekranu od dołu, dzięki czemu możesz mieć dostęp do centrum sterowania.
5. Kliknij ikonę AirPlay. Następnie kliknij na Apple TV.
6. Kliknij poza Centrum sterowania. Pomoże to go usunąć. Przejdź dalej i kliknij przycisk Odtwórz, aby kontynuować film.
7. Wyszukaj aplikacje dla ikony AirPlay

Po wykonać powyższe kroki, powinieneś wiedzieć, jak to zrobić Screen Mirroring na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *