Jak znaleźć zgubiony lub skradziony Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Głównym bólem głowy podczas posiadania drogiego smartfona jest to, kiedy go ukradłeś lub zgubisz. Dobrą wiadomością jest to, że możesz znaleźć skradziony Galaxy S20 przy użyciu kilku różnych metod, w tym aplikacji śledzącej, Menedżera urządzeń Android i kilku innych rodzajów oprogramowania. Podobnie jak w apple’s Find My iPhone, Google ma swój własny system o nazwie Android Device Manager lub czasami o nazwie Znajdź mój Android, o których użytkownicy powinni wiedzieć. Użytkownicy mogą znaleźć utracone urządzenie we własnym domu lub po drugiej stronie miasta. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak znaleźć zaginionego Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

 

System Android Device Manager pozwala użytkownikom zlokalizować swoje Galaxy S20 i Galaxy S20 + zdalnie wyczyścić i usunąć wszystkie dane i informacje. Ponadto Google niedawno dodało funkcję, aby pierścień Galaxy S20, jeśli nie możesz go znaleźć. Oto kilka rozwiązań dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak znaleźć zgubiony lub skradziony Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

 

Szybkie wskazówki dotyczące znajdowania zaginionego Galaxy S20

Wyjaśnimy kilka różnych metod, aby znaleźć zaginionego Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, poniżej znajdziesz jedne z najlepszych opcji, aby rozpocząć wyszukiwanie tak szybko, jak to możliwe.

• Upewnij się, że Galaxy S20 ma zainstalowane odpowiednie narzędzia do lokalizowania urządzenia i zabezpieczania go z lokalizacji zdalnej za pomocą narzędzi, takich jak Android Device Manager i Lookout. Gdy już wrócisz do telefonu, podejmij środki zapobiegawcze, aby to się nie powtórzyło.

• Aplikacje takie jak AirDroid do zdalnego dostępu do plików i informacji, które trzeba odzyskać, a także za pomocą zaawansowanych funkcji, takich jak zdalny dostęp do kamery i wiadomości tekstowych SMS.

Korzystanie z Android Device Manager, aby znaleźć Galaxy S20

Najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o znalezienie zgubionego lub skradzionego Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, jest prawidłowa rejestracja i dostęp za pośrednictwem Menedżera urządzeń z Androidem. Google wydało to oprogramowanie w 2013 roku i użyli oprogramowania, aby upewnić się, że prawie każde nowoczesne urządzenie z Androidem jest w nim wyposażone. Wiele urządzeń jest wyposażonych w funkcję włączoną po wyjęciu z pudełka, ale warto dokładnie sprawdzić.

Menedżera urządzeń z systemem Android można skonfigurować w Galaxy S20, przechodząc do ustawienia > Zabezpieczenia i blokada ekranu > Administratorzy urządzeń. Dokładna lokalizacja i nazwa menu mogą się różnić w zależności od telefonu, więc szturchać. W tym miejscu po prostu zaznacz pole z napisem “Menedżer urządzeń z Androidem”.

 

Tryb głośnego dzwonka, aby znaleźć Galaxy S20

Powinieneś zacząć od ustawienia Galaxy S20 w trybie głośnego dzwonka, co pomoże Ci szybko znaleźć Galaxy S20, jeśli znajduje się w pobliżu. Dostępne są również opcje zdalnego blokowania i zdalnego wycierania urządzenia w przypadku obsługi poufnych dokumentów i plików na urządzeniu przenośnym. Pamiętaj, aby pobrać aplikację Android Device Manager ze sklepu Google Play, jeśli kiedykolwiek musisz korzystać z usługi z innego urządzenia z androidem.

 

Znajdź zaginionego Galaxy S20

Kiedy idziesz do korzystania z Android Device Manager z innym urządzeniem, aby znaleźć Galaxy S20, który został zgubiony lub skradziony, musisz przejść do strony Menedżera urządzeń Android i śledzić Galaxy S20. Menedżer urządzeń Android używa GPS do śledzenia lokalizacji.

Stąd przycisk lokalizowania GPS będzie śledzić zgubione lub skradzione urządzenie dla Ciebie. Google ostrzega użytkowników, aby nigdy nie próbowali samodzielnie odzyskać utraconego urządzenia i skontaktowali się z policją. Ważne jest, aby pamiętać, aby ta funkcja działała, Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus należy skontaktować się z siecią WiFi, aby można było śledzić lokalizację GPS.

Korzystanie z funkcji Lookout

Z jakiegokolwiek powodu nie możesz korzystać z Menedżera urządzeń Android z Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, a następnie pomyśl o użyciu Lookout. Blokada jest podobna do Menedżera urządzeń Android i oferuje bardziej ogólne funkcje zabezpieczeń.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *