Jak znaleźć IMEI w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak znaleźć IMEI w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Powodem, dla którego IMEI jest ważne, jest to, że numer IMEI jest numerem seryjnym, który pozwoli na prawidłową identyfikację smartfona. Dla tych, którzy nie mają niesamowitej pamięci, zaleca się zapisanie IMEI Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus po zakupie. Pozwoli to udowodnić, że jesteś właścicielem smartfona w przypadku kradzieży Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus i chcesz go odzyskać.

 

 

IMEI lub International Mobile Station Equipment Identity to unikalny numer dla każdego urządzenia, aby go zidentyfikować. Numer IMEI jest używany przez sieci GSM, aby sprawdzić, czy urządzenia są ważne, a Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie są skradzione ani wpisane na czarną listę. Ukończenie sprawdzania numeru IMEI dla Verizon, AT&T, Sprint i T-Mobile sprawi, że Galaxy S20 będzie użyteczny. Numer IMEI Twojego Samsung Galaxy S20 można znaleźć za pomocą tych trzech metod:

 

IMEI na opakowaniu

Jedną z metod znajdowania numeru IMEI w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest złapanie oryginalnego pudełka smartfona. Tutaj znajdziesz naklejkę z tyłu pudełka, która zapewni Ci numer IMEI Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

 

 

Dowiedz się iMEI za pośrednictwem systemu Android

Aby znaleźć Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus IMEI z samego telefonu, musisz najpierw włączyć Galaxy S20. Następnie, gdy już przejdziesz do ekranu głównego, przejdź do ustawień telefonu. Następnie wybierz “Informacje o urządzeniu” i kliknij “Status”. Tutaj możesz zobaczyć różne wpisy informacyjne Twojego Samsunga Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Jednym z nich jest “IMEI”. Teraz widzisz swój numer seryjny IMEI.

 

Pokaż IMEI za pomocą kodu usługi

Ostatnim sposobem zlokalizowania numeru IMEI w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus jest użycie kodu usługi. Aby to zrobić, musisz najpierw włączyć smartfon i przejść do aplikacji na telefon. Tam wpisz następujący kod na klawiaturze wybierania numerów: *#06#

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *